שיבולת שיער לגברים: המדריך האולטימטיבי לפומדות הטובות ביותר

כיסינו בעבר את מה ש- pomade. להלן שאלות נוספות על מוצר שיער גברים אהוב זה בתוספת המלצות חדשות. אנחנו מדברים על מה לחפש, כמה מהמותגים הפופולריים ביותר, ועוד כמה מותגים קטנים יותר של pomade שמחזיקים את עצמם.

1. מהו פומדה?

Pomade הוא חומר שמנוני, דונגי או על בסיס מים המשמש להחזיק את תסרוקות הגברים האהובות עליך במקום. יש לו אחיזה עמידה וגמישה, בניגוד לתרסיס שיער וג’ל לשיער המתייבש. פומדות מודרניות זמינות בנוסחאות המספקות אחיזה נמוכה, בינונית וגבוהה, מבריק עד מבריק, ולכל סוגי השיער, החל ישר עד מתולתל ודק לעבה..

Pomade בעבר היה מבוסס שמן עם גימור ברק גבוה שהיה קשה לשטוף, ומכאן המונח גריז. כיום pomade יכול להתייחס לכל מוצר שיער עם אחיזה, כולל מרק, שעווה, חרסית ובוץ.

שיער שיער לגברים - שאלות נפוצות

2. אופן השימוש בפומדה

א. שיער רטוב מול יבש הדרך הקלה ביותר למרוח פומדה היא על שיער לח, כמעט יבש. הלחות מקלה על מריחת הפומדה באופן אחיד. עם זאת, ניתן למרוח פומדה גם על שיער יבש. אין למרוח תכשיר שיער כלשהו על שיער רטוב מכיוון שהמים ידללו אותו.

ב. כמה Pomade להשתמש הכמות הנכונה של הפומדה תלויה במוצר, בסוג השיער שלך ובתסרוקת. התחל עם כמות בגודל אפונה עד אגורה והוסף עוד במידת הצורך.

ג. כיצד ליישם Pomade משפשפים את הפומדה בין כפות הידיים כדי לחמם אותה ולהקל על היישום. לאחר מכן עיבדו אותו בשיער באופן שווה, מהמצח האחורי, משני הצדדים ובצוואר. הקדישו זמן להכנס לפומדה לשורשים גם עם קצות האצבעות. לאחר מכן סגנון שיער בעזרת אצבעות או מסרק.

שיטת יישום זו פועלת לשיער חלק ומתולתל כמו גם לכל סוגי הפומדות.

ד. כל כמה זמן אתה צריך לשים pomade בשיער שלך ניתן להשתמש בפומדה מדי יום בשיער נקי. אם אתה משתמש בפומדה על בסיס שמן או מחימר שאינו נשטף, יתכן שלא יהיה צורך במריחה חוזרת גם לאחר שמפו. במקרה הזה,

אופן השימוש בפומדה

3. מה עושה pomade?

אם pomade עושה את העבודה שלו, זה מחזיק את השיער במקום כל היום.

4. כמה פומדה לשימוש

הכמות הנכונה של הפומדה תלויה בסוג המוצרים כמו גם סוג השיער, האורך והתסרוקת. בחורים עם שיער עבה, מתולתל וארוך יותר יצטרכו יותר מבחורים עם שיער דק, חלק וקצר.

התחל תמיד בכמות קטנה והחל מחדש במידת הצורך. אתה תמיד יכול להוסיף עוד אבל הסרת פומדה פירושה להתקלח. התחל עם כמות בגודל אפונה, עבד אותה בין כפות הידיים והחל על השיער באופן שווה. הוסף עוד אם אתה צריך.

5. האם pomade טוב לשיער?

פומדה בהחלט לא רע לשיער. פורמולות רבות מותנות את השיער ומגינות על מנעולים מפני נזקי השמש וזיהום בנוסף ליצירת הסגנון הרצוי. פומדה גם אינה גורמת לנשירת שיער. למעשה, pomades יכולים לעזור לשיער דק להיראות עבה יותר. אז כן pomade טוב לשיער.

6. האם אוכל להביא פומדה למטוס?

הפומדות כפופות לאותו כלל כמו כל אחת נוזל במטוס. להמשך, pomade חייב להיות במיכל בגודל 3.4 גרם או קטן יותר ולהיות ממוקם בשקית ניילון אטומה עם רוכסן. אם פחית הפומדה שלך גדולה מ -3.4 גרם, סלק חלק מהכל לכלי קטן יותר כמו אלה צנצנות קרם סיליקון או בדוק את התיק שלך.

7. מהי הפומדה הטובה ביותר?

הפומדה הטובה ביותר תלויה בשיערך ובתסרוקתך. להלן 5 המוצרים הפופולריים ביותר של המותגים המובילים בתוספת מיטות הפומדות לשיער קצר, ארוך, עבה ושחור..

 • Suavecito Pomade -הנוסחה המקורית של Suavecito היא אחת הפומדות המבוססות ביותר על מים המבוקשות ביותר. הנוסחה בעלת חוזק בינוני מוסיפה קצת עובי לשיער. השתמש בו ליצירת פומפס, משולבות או סגנונות סירוק אחרים.
 • רוזל כחול פומדה – מותג הפומדה ההולנדי הזה נוצר על ידי ספרים שאוהבים תרבות אמריקאית וינטאג ‘. מיוצר עבור “משמנים, רוקרים, אופנוענים, פסיכוביללי, רפיאנים ושאר זבל משובח”, מאפשרים לך ליצור את כל הסגנונות הקלאסיים האלה. כחול הוא נוסחה על בסיס מים עם אחיזה וברק גבוה. נסה את הנוסחאות מבוססות השמן שלהן למראה המשמן האמיתי.
 • Uppercut Deluxe Pomade המותג האוסטרלי הזה נוקט בגישה מודרנית אך מסורתית למוצרים עם נוסחאות על בסיס מים בהשראת מספרות של שנות החמישים. נוסחת הדלוקס מציעה אחיזה חזקה ללא קשיחות, ברק בינוני, בתוספת שליטה והגדרה.
 • Pomade קלאסי אימפריאלי -אימפיקל קלאסיק טוענת שהיא החומרה החזקה ביותר על בסיס מים באמריקה. אין תלונות ממבקרים מלבד ריח האבטיח, שהולך. זה עובד היטב לכל סוגי השיער, החל משיער דק, חלק ועד שיער אסייתי עבה.
 • פומדה מזהב זהב – עוד פומדה בהשראת פומדות וינטאג ‘, לשינר גולד יש אחיזה חזקה שמוסיפה מרקם ובוהק לשיער. העקביות קלה לשימוש ומומלצת לשימוש על שיער יבש.

אזכור מכובד

 • למהר הזהב של פרוספקטור – מועמד לפומדות שהוזכרו לעיל, Gold Rush כולל אחיזה חזקה לאורך כל היום שהוא רך למגע ונשטף במים. יש לו גם שמן קנבוס להזין שיער וקרקפת. ריח המספרה הקלאסי לא מתאים לכולם אבל האריזה כן.

הפומדה הטובה ביותר לגברים

שיער קצר הפומדות הטובות ביותר לשיער קצר מוסיפות מעט מרקם, מספיק אחיזה ושוטפות בקלות כדי להימנע מהצטברות. באורך זה, הרבה pomades יעשו את העבודה, אבל הנה כמה לנסות.

 • Dapper Dan Matt Paste – זה נראה, נשמע ועובד כמו פומדה של בית הספר הישן אבל נשטף בקלות. פומדה חזקה ורב -תכליתית זו יכולה ליצור סגנונות מבולגנים, מופרדים או מפוצצים לגברים עם שיער קצר.
 • עוגנים שוקלים חרס אומץ -בנוסף להיותו טבעוני, בעבודת יד ובבעלות ותיקה, הפומדה הזו מחזיקה שיער קצר לכל סגנון שתרצה.
 • פומדה טבעית של ג’ובינו -למוצר הצרפתי הזה יש מרקם דמוי ג’ל שקל ליישם אותו. שילוב השמנים ועשבי התיבול מזינים את השיער ואת הקרקפת תוך מתן שיער קצר וארוך יותר עם שליטה וגמישות אולטימטיביים.

שיער ארוך הפומדה הטובה ביותר לגברים עם שיער ארוך תלויה במה שאתה מנסה לעשות. לשליטה בעת לבישת שיער רופף, מוצרי אחיזה נמוכים ובינוניים יתפשטו בשיער באופן שווה, ישמרו על השיער במקום ויאולפו זבובים. אם אתה רוצה למשוך את השיער לפומפדור גבוה, מדובר בסך הכל באחיזה החזקה ביותר שתוכל להשיג בעזרת שעווה או חימר.

 • קרם עיצוב שיער פנומנלי Got2b – נותן לך שיער סמיך ומלא יותר, אחיזה קלה וברק טבעי, קרם זה הוא מוצר נהדר לשיער ארוך, דק או דק..
 • קרם יוצר ויקינג חלק – נוסחת הקרם ניתנת לעיבוד בשיער ארוך באופן אחיד ויש לה הרבה אחיזה ללבישת שיער למעלה או למטה.
 • חימר שיער BluMaan Cavalier – הפומדה הזו יכולה לגרום לכל לוק קלאסי, יצירתי או מבולגן לשיער ארוך ועבה. חמישה שמנים אורגניים מותנים שיער בו זמנית.

שיער עבה שיער עבה צריך הרבה אחיזה כדי לעשות את מה שאתה רוצה שהוא יעשה במקום להחזיק בראש משלו. בנוסף לגרסאות חזקות של פומדות על בסיס מים כמו לייריט ו Suavecito, חרסית ושעווה יש גם אחיזה יוצאת דופן תוך הוספת קצת מרקם.

 • שידת זהב מקסימלית חרס מאט – סגנון כל דבר, החל ממראה מבולגן קצר עד לסגנון ענק מיובש עם פומדה חזקה במיוחד זו. קליי יוצר גימור של אפס ברק ונשטף בקלות.
 • מספרה עיוורת 90 הוכחה פומדה – מוצר עבה לשיער עבה עם אחיזה מרובה, אבל לא יותר מדי. הבונוסים כוללים כשות למצב ועיבוי מנעולים, פועל לשיער גלי ובעל ניחוח וניל.
 • 18.21 ריבת שיער מעשה ידי אדם – אם אתה מעדיף גימור מבריק, למוצר זה בעל חוזק בינוני יש הרבה אחיזה לשיער עבה. סיבים אלסטיים מספקים שליטה נגישה וגמישה עם ריח טבק מתוק.

שיער שחור אותן פומדות המומלצות לגלים מחזיקות ומחזיקות גם תסרוקות אחרות לגברים שחורים. המשיכו לקרוא למטה.

8. כיצד להשתמש בפומדה ל -360 גלים

השימוש בפומדה לגלי 360 מעורר מחלוקת באופן מפתיע. פומדה לא יוצרת גלים. גלים נובעים מצחצוח יותר מכל. מה pomade עושה עבור גלים הוא לשפר את המרקם שלהם ולהניח אותם.

בעוד שפומדות מבית הספר הישן כמו מוריי שימשו לגלים, חפשו פומדות שמשתמשות במשהו אחר פרט לפטרולום. בעוד שמוצר המבוסס על נפט מחליק שיער ומוסיף ברק, קשה להסירו, מצטבר וסותם נקבוביות.

ניתן ליצור גלים ללא פומדה עם מוצרים כמו קרם ורוד של לסטר, קרם תלתלים קינקי-מתולתל, אוֹ שייק לשיפור תלתלים של שיאה.

אופן השימוש בפומדה

כאשר אתה מזאב או בימים אתה צריך קצת אחיזה נוספת, להלן כמה פומדות טבעיות שיגרמו לך להיות חולה בים.

 • Cold Label Wolfin Pomade – זהו הפומדה הטבעית היחידה שנוצרה במיוחד ליצירת גלים. ייתכן שיהיה צורך לחפור את הנוסחה העבה במיוחד מהצנצנת, אך פשוט משפשף אותה בין כפות הידיים כדי לחמם אותה. לשיער קצר יותר או לגרסה דקה יותר, בדוק חמאת גל וחברת הקרקפת של חברת Cold Label.
 • בתו של קרול מימוזה לשיער דבש -נועד להתאים את הקרקפת ולהעניק לחות לשיער, הפומדה הריח המתוק הזה מסייעת גם היא לנפנף על ידי החלקת קצוות ולחימה בפריז..
 • הפומדה של פאצ’ינו -נוסחה על ידי ספר שעבד עם ג’יי זי, פ-דידי ולודאקריס, פומדה זו מחזיקה שיער עם ברק בזמן שהוא מתנה ולחות..

9. איפה קונים פומדה

מוצרי שיער גברים איכותיים זמינים בכל מקום.

ברור שיש אֲמָזוֹנָה. בצד החיובי יש מבחר עצום וביקורות מועילות. מותגים ומוכרים רבים אפילו מציעים אחריות להחזר כספי. עם זאת, מוצרים מזויפים הם בעיה נפוצה, לכן קנה ממותג רשמי או מחנות שנסקרו מאוד.

המספרה או מספרה הם מקום מצוין לקנות בו פומדה. הספר שלך מכיר את השיער שלך וישתמש במוצר שהם סומכים עליו כדי ליצור את תסרוקתך. בנוסף אתה מקבל הדגמת הדרכה חינם. אם אתה אוהב את המראה והריח, קח צנצנת הביתה.

בתי מרקחת, חנויות מכולת וחנויות קופסאות גדולות כמו טארגט כוללות הרבה יותר מוצרי שיער לגברים מאי פעם. אלה נוטים להיות בנקודת מחיר נמוכה יותר ויכולים להציע מכירות. כמה מותגים גדולים וטובים לחפש הם:

 • צוות הפצצה האמריקאי מותג זה הוא אחד ממותגי שיער הגברים המוכרים ביותר ועושה מוצר מצוין בנקודת מחיר בין בית המרקחת והסלון. לפומדה הקלאסית הזו אחיזה בינונית וברק גבוה ליצירת כל סוגי התסרוקות.
 • מילוי ספייס ישן אחיזה בינונית וגימור מאט עובד לכל סוגי השיער, אפילו מתולתל. כמו כל מוצרי Old Spice, הריח מפולג.

10. האם pomade טוב יותר מג’ל?

פומדה שונה מג’ל. מה עדיף תלוי בשיער שלך, תסרוקת, תקציב, ואם אתה אוהב גימור מבריק.

לג’ל אחיזה חזקה ביותר, גימור מבריק ומתייבש חזק. זה יכול להיות זול. זה יכול ליצור סגנונות קוצניים, צמרות שטוחות או פמפאדורים גבוהים מתוך השיער העבה ביותר. ג’ל שימש ליצירת מראה הברק הגבוה, ללא תנועה סגנון הגב החלקלק של דון דרייפר ב- Mad Men.

לעתים קרובות תראה אזהרות לגבי אלכוהול בג’ל שיער או ג’לים ללא אלכוהול. עם זאת, מוצרי שיער רבים מכילים אלכוהול שומני המעניק לחות לשיער. אם המרכיבים אומרים אלכוהול לאוריל, אלכוהול צטיל או אלכוהול סטיריל, המוצר לא ייבש שיער.

Pomade ידועה באחיזה גמישה. היתרון של pomade הוא שיש נוסחאות לכל סוג שיער ובמגוון של ברקים ועוצמות.

קבל את הטוב משני העולמות עם אימפריאל ספר ג’ל פומדה. קל למריחה, מתייבש חזק ונשטף בקלות. זה נהדר לסוגי שיער עדינים, עבים ומתולתלים. אם הפומדה שלך נמס או נמס בחום ולחות, המוצר ההיברידי הזה מכסה אותך.

11. כיצד להוציא פומדה משיער

פומדה על בסיס מים שוטפים את השיער במים. בנוסף לפומדות מבוססות שומן מסורתיות, פומדות מודרניות עם שעווה, חימר ובוץ עלולות שלא להישטף בפעם הראשונה ששמפו..

הדרך הקלה ביותר להתמודד עם פומדה שאינה נשטפת היא לעבוד איתה. אתה רק צריך פחות מוצר כדי ליצור את אותו סגנון. או צור תסרוקת מגניבה ביום השני או השלישי.

אם אתה באמת רוצה להסיר את הפומדה הזו, הנה כמה דברים שכדאי לנסות:

שמפו יבש – נסה להכניס שמפו לשיער יבש. ללא דילול במים, השמפו חזק יותר. לאחר מכן מוסיפים מים להקצפה ושוטפים החוצה.

לְדַלֵל -השתמש במאפיינים של מוצר סטיילינג מסיס במים להסרת פומדה עיקשת. אל תשתמש במוצר היקר ביותר לכך, אך כל פומדה או הדבק על בסיס מים יעבדו. למרוח בנדיבות ובאחידות, המתן זמן מה ולאחר מכן שטוף. המוצר על בסיס מים אמור לסייע בהמסת שמן או שעווה.

מים חמים -זה עובד טוב יותר לשעווה, חרסית ובוץ, אך שימוש במים חמים מהרגיל יעזור להמיס מרכיבי פומדה לאורך זמן..

12. לאיזה פומדה יש ​​את האחיזה החזקה ביותר?

לשיער עבה, מתולתל או ארוך או כדי לקבל את הסגנונות הגבוהים ביותר, הכל קשור לחוזק. מט או מבריק תלוי בך. חפש מוצר שמתאים למראה שלך, בין אם הוא חלק או במרקם.

שפר את חוזק כל הפומדה על ידי ייבוש שיער למקומו תחילה. החום מעמיד את השיער לאן שאתה רוצה אותו, ומקל על pomade לבצע את העבודה שלו. או השתמש במעצב מקדים כמו BluMaan Meraki. הוסיפו אותו לשיער לפני ייבוש המפוח לקבלת נפח נוסף או כמעצב פוסט-סטיילר לאחר פומדה להחזקה ארוכה יותר.

 • פומדה של Battle Born Grooming Co. -המנה הקטנה הזו, המבוססת על מים טבעיים, כוללת ברק סאטן נמוך עם אחיזה יציבה. קבל את כל הגמישות והחזק כל היום פומדה מבוססת שמן הנשטפת בקלות ומשאירה את השיער רך מבעבר.
 • גטסבי הנעת גומי קצה קצה – זה תוצרת יפן pomade ידוע כמסוגל לאלף ולדייק את השיער העבה והגס ביותר. פולימרים יוצרים אחיזה מקסימלית שהיא גם גמישה וניתנת לעיבוד.
 • חימר האנז דה פוקו – נוסחה זו משלבת אחיזה ברמה גבוהה עם גימור מאט למראה הניתן לעיבוד ומרקם

13. האם ניתן להשתמש בפומדה על זקן?

בטח. זה לא רעיון רע להחליק זקן עם עודף פומדה על הידיים. עם זאת, שיער זקן גס יותר משיער על הראש בעוד שעור הפנים רגיש יותר מהקרקפת. מוצרי הזקן מעוצבים עם מיזוג נוסף לריכוך והחלקת הזקן ונוסחאות עדינות לסנטר.

הדרך הטובה ביותר להתנות זקן היא באמצעות שמן זקן או מרכך זקן. לקבלת לחות ואחיזה נוספים, נסה מזור זקן מבוסס שעווה, שהוא בעצם זקן.

14. מהי פומדה מאט?

ההגדרה מאט היא ללא ברק. לפומדות מאט יש גימור שטוח. הם מומלצים לבחורים עם שיער דק או מנעולים בהירים שיכולים להיראות שמנוניים בקלות. פומדות מאט מכילות לעיתים קרובות חימר או בוץ, שיכולים לעזור לשיער שמנוני.

15. יכול pomade ללכת רע?

כן זה יכול. טבילת האצבע בו כל יום יכולה להכניס חיידקים, לכן השתמש תמיד בידיים נקיות למריחת פומדה. מוצרים רבים יצביעו על כמה זמן זה נמשך לאחר הפתיחה. לחלק מהפומדות יהיה תאריך תפוגה. באופן כללי, אתה יכול לצפות ש- pomade יחזיק מעמד שנתיים לפני שהוא כבה. שינוי צבע, מרקם או ריח יודיע לך שהגיע הזמן למוצר חדש.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.