תספורות אופנתיות לגברים

עכשיו כשהשנה כבר בחצי הדרך, כמה טרנדים לשיער של גברים מבוססים היטב בעוד חדשים רק מתחילים. להלן כמה מהתספורות הטרנדיות הלוהטות ביותר לגברים שקל ללבוש וכן כמה שדוחפות את המעטפה.

לאופנה קדימה, לקווים המגולחים יש טרנד עצום. ניתן לחתוך קווים מלפנים או מאחור, כאחד או יותר ויכולים להמשיך לתוך הגבה או הזקן. סוג זה של עיצוב שיער נלקח צעד אחד קדימה עם צורות מגולחות מקו מוגדר או סוג כלשהו של דהייה. כך או כך, התספורת הפופולרית הזו אומרת אמירה נועזת.

אחד המראות הפופולריים ביותר כרגע הוא שיער קוצני. הדוקרנים המודרניים עוסקים במרקם וניתן לעצב אותם מכל דבר, החל ממקצועי ועד מבולגן. הטרנד המוביל הזה מתאים לכל סוגי השיער, מדק ועד עבה וכמובן גם רגיל.

בהתבסס על טרנד המרקם של השנה, בחורים עם שיער מתולתל לובשים שיער ארוך יותר כדי להדגיש את המרקם הטבעי הזה. תספורות דהיית יבול יכולות להוציא תלתלים בין אם הם קצרים או עם שוליים ארוכים. או שתצא עם אפרו מודרני.

דיברנו על זה מספיק, כך זה נראה.

1. צורות מגולחות

תספורות אופנתיות לגבריםרוברט בריידחבורת טיילורמוחמד חמזהקוצקילה

מספרות רק הולכות ונהיות יצירתיות וחדשניות יותר. אם אתה רוצה להשתמש בקרקפת שלך כקנבס, תן להם ליהנות. במקרים מסוימים, דהייה מפנה את מקומה לקווים מוגדרים בעוד שבמקרים אחרים ממציאים סוגים חדשים של דהייה.

גידול בעל מרקם קוצני מהדהד בקשתות ובקווים למטה. במקום הדהייה הגבוהה הטיפוסית שלך עם מסרק מעל, גרסה זו כוללת קשת בצד אחד שמתמזגת עם הדממה מצד שני.

דהיית פרץ המתפשטת מאחורי האוזן כמו פרץ שמש אינה קצוות חדשים אך מורחבים שמדגישים את הצורה היא מראה רענן. דיברנו על עיצובי שיער במחשוף כבר זמן מה אבל העורף הזה בצורת מלקחיים על תספורת מחודדת הוא חדש.

2. קו תספורות

תספורות מגניבות לגבריםמוחמד חמזהחוסיין סרבאדגר דייויס דרונדה ו  – קוצקילה

תספורות קו הן טרנד עצום השנה וניתן להוסיף עיצוב שיער פשוט זה לכל תספורת בקצרות עדינות או נועזות. החלק המגולח היה פופולרי כבר זמן מה אבל הוספת עקומה ושורה שנייה, כל אחד עם דהייה משלו הוא משהו אחר לגמרי.

מוהוק עם קו למעלה באמת לא צריך הרבה תיבול אבל אם אתה מתכוון לעשות את זה, למה שלא תוסיף חץ וקצץ מצח. עכשיו לחבר’ה השמרנים יותר שיש, נסו עיצוב שיער חשוף מעודן. קווים מגולחים לא חייבים להיות דקים. מוט עבה על מחשוף בצורת V מגניב לא פחות מאשר בלתי צפוי.

3. שיער קוצני

קוצים ותספורות קוצניות לגבריםדרו ננסתאודורסקו “ספוקאן” ראדותאודורסקו “ספוקאן” ראדומיזזיק

כחלק ממגמת השיער במרקם, הדוקרנים חוזרים בגדול. יש הרבה דרכים להשיג את המראה, עם קוצים שמנמנים, קוצים, מבודדים מבולגנים או מרקם עדין באלכסון..

כדי לעצב את המראה הקוצני הזה, המוצר צריך להוסיף גם מרקם וגם נפח. מילים לחפש הן בוץ, חימר או סיבים. אמירות המזכירות מרקם או הגדרה צריכות לפעול גם כן. היצמד למוצרים עם גימור מאט או ברק נמוך לסגנון מודרני שגם הוא לא נראה שמנוני.

סיבי צוות אמריקאים מעבה, מרקם ומחזיק שיער קצר עד 3 אינץ ‘עם אחיזה גבוהה וברק נמוך. סיבים עוברים בקלות מחדש לאורך כל היום.

טיט סטיילינג חלק ויקינגי מוסיף מרקם ונפח לכל סוגי השיער, כולל עדין עם אחיזה חזקה וגימור מאט.

גטסבי הנעת גומי קצה קצה יכול לסבול את השיער הסמיך והארוך וטוב במיוחד לשיער אסייתי.

4. שיער מתולתל

תספורות מתולתלות לגבריםקאל ניוזוםקמרון טוייסרקאניאלירן סולימןרעמסס

מראה ארוך יותר פופולרי עבור סוגי שיער גלי ומתולתל. יש לך כבר מה שכולם רוצים, אז תפגין את זה. זה יכול להיות דהיית יבול בוטה עם רמז למרקם או יבול כבד עם שוליים קדימה. הוסף כמה שורות, צבע או לא.

בחורים עם תלתלים לא חייבים לקבל דהייה. הסגנון החתוך במספריים לגמרי יוצר צורה מחמיאה ומודרנית אך שומר על הנהון לאפרו המגניב תמיד. באורך זה, מוצר לשיער להגדיר תלתלים, להילחם בזרז ולספק אחיזה מועיל. מכיוון ששיער מתולתל יכול להיות יבש, חפש פורמולות קרם המעניקות לחות ומחזיקות.

צוות ויקינג יוצר קרם הוא מוצר מאט חזק בעל נוסחה גמישה שקל למריחה על תלתלים.

קרם מאט טבעי של Layrite מספק גם אחיזה גמישה וגימור מאט אך עם נוסחת אחיזה בינונית וניחוח סודה קרם ייחודי שלהם.

לאחיזה רופפת יותר, השתמש בכל סוג של קרם תלתלים. זה לא משנה אם הוא ארוז לגברים או נשים. מוצר זה מיועד לשיער מתולתל.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.