תספורות מגניבות לגברים עם זקן

יש הרבה דרכים לאזן את שיער הגבר עם שיער הפנים. גם איזון הוא לא תמיד המטרה. בעוד שתסרוקת יכולה לשקף סגנון זקן, גם סגנונות מנוגדים עובדים.

המפתח לביצוע תספורות לגברים בעלי זקן הוא המעבר בין השניים. מה שקורה ליד הזחלים משפיע על מראה הזקן והשיער. ישנן שתי אפשרויות. הזקן דוהה מגלח את כוויות הצד על מנת ליצור הפרדה בעוד תספורות מחודדות שומרות על הדלקת.

המעבר הפשוט ביותר בין כל סוג של תסרוקת גברים לזקן הוא דהייה של מקדש שיורדת במהירות לעור בשרפת הצד וחוזרת לשיער הפנים. גם תספורות הדהייה הזמניות לגברים עם זקן מחמיאות מכיוון שהיא מאריכה את הפנים מבלי להוסיף רוחב.

לתספורות קצרות יותר, זקן קצר יותר או סגנונות דרמטיים יותר, נסה דהייה נמוכה או בינונית המסירה שיער גבוה יותר מעל המחשוף ולפעמים לתוך הזקן. הנה איך לשלב תספורות גברים עם זקן.

1. תספורת טמפל דהוי + זקן

תסרוקת דהיית מקדש עם זקןקריהאן קורנליו

דהיית בית המקדש היא סוג דהייה הרבגוני ביותר מכיוון שהוא מתאים לכל תספורת, מקצר לארוך. זה עובד גם עם כל סוג של זקן. המראה המגניב הזה משלב פמפדור מודרני עם זקן מחודד.

תספורת גלי עם זקן שחורמל הספר

בקצה השני של הספקטרום, דהיית טמפ ‘זו מחברת תספורת גלים ומגניבה עם זקן מעוצב.

תספורות קצרות לגברים עם זקןסופה סמאש

כמובן, שיער ושיער פנים לא חייבים להיות באורך זהה. מעבר מקדש דוהה בין הגלים הקצרים לזקן שיח מלא. אחד המפתחות לגרום למראה זה לעבוד הוא שמירה על שיער פנים ממוזג היטב בשמן זקן ומעוצב עם מזור זקן.

תסרוקת פאמפ לגברים עם זקןגבריאל סוארס טורוביה

אורכי שיער שונים יכולים ללכת בכיוון ההפוך, עם שיער ארוך יותר על הראש וזקן קצר. דהייה זו עולה גבוה יותר במקדש ומורידה את הזקן למעבר חלק. זוהי דרך מצוינת להתחיל לגדל זקן או באורך אחרון.

תספורות קצרות לגברים שחורים עם זקןרק מייק

לא כולם יכולים להשיג סוג זה של סימטריה בין שיער לשיער פנים אבל זה נראה נהדר אם אתה יכול.

2. זקן עם תספורות דוהות

תספורות דהויות לגברים עם זקןעבאס הספר

דהייה נמוכה או בינונית מפרידה בין השיער לזקן, ומעניקה יותר תשומת לב לשניהם.

תספורות דהויות קוצניות לגברים עם זקןIisakki Nummi

הצדדים המגולחים של דהייה מחמיאים לכל הגברים, במיוחד אלה עם פנים עגולות שאינם רוצים להוסיף רוחב בצדדים. חבר אותו עם זקן ארוך ושיער קוצני ליצירת פנים מוארכות.

תספורות דהייה קלאסיות לגברים עם זקןברוס היידן

תספורות דהויות מחמיאות גם לבחורים עם שיער דליל. האורך החתוך גורם לשיער על הראש להיראות סמיך יותר. זה נכון גם לגבי שיער פנים אז אם אתה מודאג משיער דק, הוסף דהייה.

תספורות צד צד לגברים עם זקןחוזה קרספו

תסרוקות קלאסיות עובדות היטב עם כל מיני זקן. מראה זה מקבל עדכון מחלק מגולח ועיצוב זקן חד.

תספורות טיפה דהייה לגברים שחורים עם זקןJM da Barber

דהיית עור נמוכה זו לא רק מפרידה בין תלתלי ספוג מגניבים לזקן מחודד אלא יוצרת נתיב גם ממשקפיים.

3. תספורות התחדדות + זקן

תספורות מחודדות לגברים עם זקןמתיו קונרד

לקבלת מראה זקן קלאסי, דלג על דהייה לזקן מלא, פיאות צד והכל. הסגנון המבולגן והקוצני הזה מותיר שיער במרקם מלמעלה ובאורך זהה בערך מתחת לאוזן, גם לשיער הפנים.

תספורות גב חלקלקות לגברים עם זקןGwilym C. Pugh

שיער באורך בינוני וארוך יותר עובד היטב עם פיאות צד חתוכות בדיוק כמו שיער מבולגן למעלה עובד היטב עם זקן גזוז בצורה מסודרת.

שיער ארוך לגברים עם זקןmee.kay

בוב הגבר החלקלק הזה תחוב גם הוא מאחורי האוזניים, וחושף פיאות צד שהם למעשה שיער פנים בניגוד לשיער על הראש.

לחמנייה גבר עם זקןספיזויקי

שיער ארוך מלמעלה נמשך לתוך לחמנייה של גבר מתולתל בעוד שזקן מלא הוא מקופח באופן דומה, עם שפם מעוצב. אם אינך יכול לגרום לזקן שלך לעשות מה שאתה רוצה שהוא יעשה, כלומר להיראות כך, נסה להשתמש במחליק זקן.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.