כיצד להסתפר בבית במהלך בידוד וירוס הקורונה

יש הרבה יותר לחשוב כרגע מאשר שיער אבל זה יותר מסתם שיער. זה גם על האנשים שמספרים שיער. אחד הענפים הרבים המושפעים מנגיף הקורונה הוא שירותי שיער ויופי. עוד לפני שפקודות בריאות הציבור סגרו מספרות ומכוני שיער בכמה מדינות, מספרות ומעצבים רבים נסגרו מרצונם כדי להיות בטוחים.

כמה זמן זה יימשך קשה לומר אבל אופטימית, זה יכול להיות רק עד סוף אפריל. כמה מספרות עדיין מוכרות כרטיסי מתנה ומוצרי שיער באינטרנט או מזמינות פגישות עתידיות. אם אתה יכול לעזור, זוהי דרך מצוינת לתמוך במספרות בשלב זה.

עכשיו, מה לעשות עם השיער שלך עד שהמספרות ייפתחו מחדש? כמו הרבה דברים בחיים, אתה יכול ללכת עם זה או לקחת את העניינים לידיים שלך.

החדשות הטובות הן שזה זמן מצוין להאריך את השיער ו/או לגדל זקן. גם אם יש לך פגישות וידיאו לעבודה, הגודל הקטן והמצלמה המטושטשת יסתירו את רוב השלב המביך. אותו דבר אם אתה מנסה לגזור את השיער שלך.

כך תטפלו בשיער שלכם בבית בזמן הסגר עצמי.

רק הערה, היא מיועדת לכל אותם אנשים בבית, המורחקים, בהרחקה עצמית והתרחקות חברתית. אם אתה נמצא שם בחוץ ומתמודד עם המשבר הזה, תודה והרבה טוב.

1. המתן

תלוי כמה זמן הסגירות הן, זו יכולה להיות הזדמנות לצמוח שיער ולנסות מראה ארוך יותר. לך עם הזרם ותנדנד את תספורת הזרימה. או לחבק את הבורי הזה. בינתיים, השתמש במוצר כלשהו כדי להרחיק את השיער מהפנים או אם המנעולים ארוכים מספיק, נסה את לחמניית הגבר..

תספורת הסגר גברים

2. זמזם אותו

חלק מהחבר’ה משמשים לשמירת שיער כל הזמן. אם זה אתה, התספורות הקלות ביותר בבית עשה זאת בעצמך היא הבאזז. בחר אורך מגן ולך על זה. התחל עם מגן ארוך יותר למקרה שהתוצאות מרגישות קצרות מהצפוי. נסה את אחד הגוזמים האלה.

3. בבית תספורות

אמנם אנו לא ממליצים לעתים קרובות לנסות לספר שיער בבית, אך אין ברירה כרגע. ישנן כמה הדרכות מצוינות ב- YouTube שיוכלו להדריך אותך צעד אחר צעד. נסה למצוא אחד המציג את החיתוך שאתה רוצה ולך על זה. אפילו טוב יותר אם תוכל לגייס עזרה לצדדים ולגב. אם אתה עושה זאת בעצמך, היצמד לאזור השוליים.

כמה אנשי מקצוע בתחום השיער מציעים התייעצויות וירטואליות אז חפשו זאת.

להלן מספר דברים שכדאי לזכור. מספריים לשיער חדים בהרבה ממספריים רגילים. זה אומר שני דברים. האחד, השתמש בהם כדי שלא תפגע בשיער. ושניים, דאג לא לחתוך את עצמך. שנית, לעולם אל תספר נתח שיער ישר לרוחב. הכל עניין של חיתוכים בזווית.

תספורת covid

4. קבלו השראה לשיער

גם אם אינך יכול לספר את השיער או לגזור אותו אתה רוצה, זה לא יימשך לנצח. המשך לבדוק את האתר הזה ואת הספרים האהובים עליך באינסטגרם להשראת שיער. מי יודע אילו סגנונות חדשים יומצאו בזמן נעילה?

ספר לחתול קורונה

5. לגדל זקן

ובכן, כל עונות הספורט כבויות אבל עדיין אפשר לגדל את הזקן הפלייאוף הזה. בין אם זו הפעם הראשונה שלך עם שיער פנים ובין אם לא, בדוק את הטיפים הבאים לגידול זקן כדי שהתהליך ייראה ותחושה טובה.

זה אמור לעשות את זה. הישאר במרחק של 6 מטרים זה מזה בחוץ ושטוף את הידיים!

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.