תספורת E-Boy: מה זה ואיך להשיג את זה

לפני שנדע איך להסתפר בנער אלקטרוני, ילד אלקטרוני הוא “ילד שבדרך כלל חי ב- TikTok [או באינסטגרם] ורק מקבל לייקים על הפנים היפות שלו.”

שיער של ילד אלקטרוני הוא תחושה חדשה של וילונות שנות התשעים שנעשו פופולריים על ידי אז צעירים לבבות כמו ג’וני דפ, לאונרדו דיקפריו ונהר פיניקס.

תספורת וילונות זו היא סגנון קל. הצמיח שיער, חלק אותו איפשהו קרוב לאמצע. זה יכול להיות מעוצב חלק או מבולגן ונראה נהדר עם שיער גלי ומתולתל.

אם אתה רוצה את כל הלוק, בנים אלקטרוניים קשורים גם לסקייטבורד, ציפורניים מצוירות, פופים, ואנס ועוד אופנה משנות ה -90, שרוולים ארוכים מתחת לחולצות.

בחזרה לשיער, נתחיל עם מספר תספורות של ילד אלקטרוני טריות מאינסטגרם בתוספת כמה דוגמאות מהעולם האמיתי לסגנון הלוהט הזה..

1. שיער ילד

להלן דוגמה מצוינת לשיער הטיק טוק. שיער חלק נחתך יותר במרכז עם כמה שכבות ארוכות בצדדים. כמובן, זה נראה הכי טוב כשאתה על החוף.

שיער אבויקמרון פוראס

וילונות זורמים אלה מתחילים לקרות כאשר השיער מתארך מספיק. כוון לאורך האף או הסנטר. אם השיער עדיין לא כל כך ארוך, פשוט המשך לצמוח. זה יכול גם להיות מועיל להסתפר תוך צמיחת שיער כדי לשמור על צורה טובה.

2. תסרוקת בוי אלקטרוני

עיצוב המראה הזה יכול להיות קל כמו יצירת חלק או הוספת מוצר כלשהו להוספת מרקם והחזקה.

תסרוקת של ילד אלקטרונייואל וייר

השלב הראשון של תסרוקת הילד האלקטרוני הוא החלק. כדי למצוא את החלק הטבעי שלך, סרק שיער רטוב אחורה ישר. לאחר מכן יש לנער את השיער קלות באצבעות כמסרק והחלק הטבעי יצוץ. או נסה לנער את הראש מצד לצד ולראות לאן השיער מסתיים. שם השיער רוצה להיפרד.

כמובן שניתן להפריד שיער היכן שתרצה – ממש באמצע, רחוק יותר לצד אחד, או בכלל לא..

1. מתיו לרנס 2. לואיס פרטרידג ‘ 3. וויליאם רופסטורף 4. וויני האקר 5. פליקס מלארד

עכשיו למוצר השיער. כמה סוגי שיער במהלך עונות מסוימות עשויים שלא להזדקק למוצר כלל. פשוט חלק את השיער ותן לו להתייבש באוויר.

עבור קיץ מהביל, חורפים יבשים, או הוספת נפח או הפרדה, השתמש במוצר. ראשית, שמפו מרחיב ו/או מרכך מעניקים לשיער נפח רב יותר. לאחר מכן, השתמש במוצר קל כמו מרכך להשאיר, קרם שיער או פומדה עם אחיזה נמוכה..

כיצד לעצב שיער של ילד אלקטרוני

עבד כמות מוצר בגודל אגורה עד ניקל בין האצבעות לכפות הידיים ועבד אותו בשיער. לצורך ההפרדה המבולגנת, מסרקת שיער באצבעות לכל כיוון, אפילו מקדימה. מסיימים בצבוט כמה חתיכות.

אתה יכול גם לנשוף קלות שיער בזמן שאתה מגרף שיער בעזרת אצבעות אך ייבוש אוויר יכול לעבוד גם כן.

3. E-Boy + שיער מתולתל

תספורת הילד האלקטרוני פועלת גם לשיער מתולתל. Timothee Chalamet לבשה גם את המראה הזה החלק יכול להיות מוגדר, מחוץ למרכז או עדין.

שיער מתולתל של ילד אלקטרוניסבסטיאן אנדראדה

החיתוך המתולתל הוא גם ארוך יותר מלפנים, קצר יותר מאחור. השוליים בדרך כלל מכסים את המצח ואולי הגבות אבל כבר לא.

שיער ילד מתולתלמרקי ג’ורדן

כדי לעצב וילונות מתולתלים אלה, מרחי תרסיס מלח ים על שיער לח כדי לשפר ולנעל את המרקם. לאחר מכן מסיימים בקרם תלתלים לרכות ומחזיקים.

קבל בדיוק את המראה הרצוי על ידי ייבוש שיער בעזרת מפזר. אם ייבוש אוויר מתאים לשיער שלך, זה גם נהדר.

4. תספורות של אי-בוי בחיים האמיתיים

להלן אותם תספורות וסגנונות של e-boy כפי שניתן לראות אצל בחורים רגילים. יש יותר גיוון בדרך ללבוש את הלוק הזה מאשר נראה ב- Tik Tok ובאינסטגרם.

תספורת של ילד אלקטרוני

שיער: טיילר קלברט דֶגֶם: ברייטון בנגרטר

לתסרוקת זו יש נפח וחלק מרכזי אבל הוילונות מסורקים לאחור. זה לא המראה המבולגן אלא דרך מגניבה ללבוש שיער באורך בינוני בצורה נקייה.

תספורת ילד אלקטרוני ג'ורדן קטלאנו ג'ארד לטוג’ל ויסרס

למראה ארוך יותר זה, פוני הווילון הם החלק הקצר ביותר בחיתוך באורך הסנטר. המרקם המבולגן הוא קצת יותר גראנג ‘שנות ה -90 עם רמז ג’ארד לטו בתפקיד ג’ורדן קטלאנו.

עכשיו זה החלק הקדמי של סגנון הילד האלקטרוני, מה עם השאר? זה תלוי בך. חתך ארוך יותר יאפשר לך למשוך שיער אחורה מאחורי האוזן. צדדים קצרים יותר יכולים לעבור מעל האוזן.

וילונות שיער משנות ה -90 גברים אסייתיםצים מספרה

להלן הווילונות הקלאסיים שיכולים לצמוח לגזרת Tik Tok. בחורים רבים בוחרים בתחתוך, לא עד העור אלא צדדים קצרים יותר מתחת לשיער ארוך יותר. לשיער עבה ואסיאתי, זה מבהיר את השיער ומקל על השליטה. שיער דק עשוי להשאיר אותו לאורך הצדדים כדי להגביר את עוצמת הקול.

תספורת וילד-ילדג’ל ויסרס

חתך זה מתייחס בזווית קלה מעל האוזן. עם שיער ארוך יותר, הזווית יכולה להיות נמוכה ככה או תלולה ליצירת תספורת קצרה מאחור עם וילונות ארוכים יותר בחזית.

תספורת של ילד צד אלקטרוניHouse Of Popol

תספורת הילד האלקטרוני לא צריכה להיות מבולגנת. להלן עיצוב מודרני לשיער שנות ה -90 עם חלק צדדי. צד אחד של הפוני מתנדנד שוב ושוב בעוד הצד השני מסורק לאחור על שיער קצר.

תסרוקת eboyהתחתנו עם שיער

לפניכם עוד מראה נקי וחלק עם רוכך בודד התלוי רופף. זו יכולה להיות דרך רשמית יותר לעצב את התספורת הזו.

שיער נער אלקטרוני גליג’ל ויסרס

גרסה נוספת מתולתלת-גלי ​​עם גזרה באורך הסנטר ופוני וילון קצרים יותר. אורך זה עובד גם לשיער חלק אך נפח המרקם ממש מחמיא.

חלק צד של תספורת ילדג’ל ויסרס

מנסה את מראה Tik Tok עם חלק צד לזרימה כבדה בצד אחד. זוהי דרך נוספת ללבוש שיער משנות ה -90 ודרך קלה לקבל מראה שונה עם אותה תספורת של ילד אלקטרוני.

תספורת eboy לבני נוערניק תומאס

כמובן, זהו סגנון פופולרי בקרב בחורים צעירים יותר. נער זה מעמיד את הבסיס למראה של הילד האלקטרוני כשהשיער מתארך.

Eboy מבולגן וילון שיער של ג'וני דפ משנות ה -90היידן קאסידי

כדי לקבל את המראה המבולגן והמבולגן של ג’וני דפ, תרסס שיער לח עם 4-6 ריסוסים של תרסיס מלח. השתמש באצבעות כדי לסובב אותו בשיער, ליצור חלק ולעבוד שיער במקומו.

אז זה הרבה דרכים בהן ניתן לעצב ולחתוך את שיער הילד האלקטרוני סביב הצדדים והאחוריים. מצאו תמונה והראו אותה בפני הספר והסטייליסט שלכם כדי לוודא שתקבלו בדיוק את הגזרה שאתם רוצים

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.