תספורת הוילון: שיער שנות ה -90 ועכשיו

תספורת הוילון, הידועה ביותר כתסרוקת שלבשו ג’וני דפ, לאונרדו דיקפריו וג’ונתן טיילור תומאס בשנות התשעים, חזרה. האם אנשים משתוקקים לעבר טוב ופשוט יותר בתקופה סוערת?

או שזה רק מראה מגניב שגילה מחדש דור חדש? מה שזה לא יהיה, פוני וילונות נמצאים כאן. כבר ראינו אותם ב- Timothee Chalament, Charles Melton ו- Zayn Malik, ובנוסף משפיעי eboy חוצים מדיה חברתית.

אם אינך מכיר את המראה, זהו חלק מרכזי עם שוליים ארוכים ומבולגנים הנופלים כמו וילונות משני צידי המצח. ניתן ללבוש אותו גם עם חלק מעט מחוץ למרכז או חלק צדדי. מדובר בתספורת באורך בינוני עם פוני ודפנות קצרות יותר. ‘

כמו תסרוקות פופולריות אחרות לגברים, טרנד השיער הווילונות פועל במגוון רחב של סוגי שיער. זה עוזר לשיער דק להיראות סמיך יותר, להפיק את המרב מנפח עבה, ונראה נהדר עם מרקם גלי. בדוק את התמונות האלה של דרכים שונות לחתוך ולעצב את שיער הוילונות בתוספת טיפים לעיצוב.

1. תספורת וילון משנות ה -90

תספורת וילונות משנות ה -90אנדרו עושה שיער

חיתוך הווילונות הוא הארוך ביותר בחזית לשוליים מרביים. השיער מתקצר לכיוון הכתר. גרסה זו של שנות ה -90 נקטעה מסביב אך הצדדים יכולים להיות קצרים יותר בדהייה או ארוכה יותר עם קצת זרימה.

2. תספורת וילון חדשה

תספורת וילונות חדשהקירסטין ג’מרסון

זה קרוב יותר לאופן ג’ארד לטו בתפקיד ג’ורדן קטלאנו נדנדה את הווילונות. השוליים מעוצבים בדרך כלל עם נפח מבולגן אך גרסה זו שוכבת נמוך. נסה את שתי הדרכים למצוא את מראה החתימה שלך.

3. שיער וילון

שיער מעוטרקייטי או’קונור

הדרך המודרנית הזו ללבוש את תסרוקת הווילון משלבת עיצוב מעופש עם חלק מבולגן. כדי לקבל את המראה, הגדר את החלק באצבעות במקום במסרק.

4. תספורת דהייה + וילון

תספורת וילון דהויהג’פי וונג

דרך נוספת להכניס את תספורת הוילון למאה ה -21 היא על ידי הוספת דהייה. לגרסה זו יש דהיית מקדש מעל האוזניים ושיער קצר מאחור. כל סוג של דהייה יעבוד אם כי החל משפל כל הדרך ועד לחתך בסגנון הפופולרי המנותק.

5. תספורת פוני וילון

פוני וילוןג’וש גרוקוט

טרנד תספורת היבול החזיר תספורות שוליים לגברים. במקום פוני קצר או בוטה או שוליים שחוקים מעל המצח, וילון חובט את השיער ליד האמצע ומוסיף מעט נפח. לג’וני דפ המלא רחוב ג’אמפ 21 תראה, הוסף את העגיל המתנדנד באוזן אחת.

6. שיער וילונות באורך בינוני

שיער וילונות באורך בינוניבלייק דנמור

תספורת הווילונות אמנם דורשת פוני סנטימטר אבל החיתוך באורך בינוני ארוך עוד יותר. אורכו של השוליים כשישה סנטימטרים וזוויות כלפי מעלה כלפי מעלה. לצדדים ולגב יש גם אורך כלשהו מבלי לרדת מתחת למחשוף.

7. איך עושים את תסרוקת הוילון

איך לעשות את תסרוקת הוילוןקירסטין ג’מרסון

החלק העיקרי של שיער וילון הוא החלק. ניתן להגדירו בעזרת מסרק או ליצור על ידי אצבעות. ככל שהמיקום מגיע, הוא יכול להיות ממש באמצע, מחוץ למרכז או לחלק צדדי. נסה את כולם לברר מה מתאים לפנים שלך וכמו תמיד, כאשר יש לך ספק, התייעץ עם הספר או הסטייליסטית שלך.

מלבד החלק, וילונות השיער הם בערך נפח. עבדו שיער החוצה והיכן היכן שתרצו עם המוצר ו/או בזמן ייבוש המכה. אם אתה רוצה מרקם מבולגן, סרוק שיער. או לשיער חלק יותר, השתמש במברשת או במסרק. אופן עיצוב וילונות השיער תלוי בסוג השיער שלך. להלן כמה אפשרויות שונות:

1. ייבוש – אין מוצר

ייבוש מכה קובע את השיער לאן שאתה רוצה להגיע. עבור סוגי שיער עדינים וחלקים, זה יכול להיות מספיק אחיזה לתסרוקת הווילונות. כמו תמיד, השתמש במוצר המגן על חום על שיער לח לפני ייבוש המכה.

2. אוויר יבש + מוצר

אם אתה לא מעוניין בשיער מייבש, זה גם עובד. כמו תסרוקות רבות, פשוט הכניסו את המוצר לשיער לח, העבדו את השיער למקומו ותנו לו להתייבש. שיטה זו פועלת בצורה הטובה ביותר עבור שיער גלי ומתולתל.

3. ייבוש + מוצר

לסוגי שיער עבים ו/או גסים, ייתכן שיהיה צורך בשילוב של שתי שיטות העיצוב לנפח והחזקה הרצויים. הגן על השיער לפני ייבוש המכה ולאחר מכן החזק אותו במקום עם פומדה לאחר מכן. המשך לקרוא לקבלת המלצות על מוצרים.

8. וילונות עם חלק אמצעי

תסרוקת וילונות בחלק האמצעי לגבריםרייצ’ל גלאגר-פדילה

אחד הדברים הראשונים שיעשה ספר או סטייליסטית הוא להגדיר חלק. זהו חלק חיוני בתספורת, במיוחד סוג זה של גזירה ארוכה יותר. הווילונות עם חלק אמצעי יהיו בעלי שיער באורך שווה משני הצדדים ואילו חתך צד יהיה ארוך יותר מצד אחד וקצר יותר בצד השני.

לא תמיד צריך ללבוש חלק מרכזי כך. המבט הזה נפרד באמצע עד כסנטימטר מאחורי המצח, שם הוא עובר לצד אחד.

9. שיער וילונות טובים

שיער וילונות טובאנדרו עושה שיער

טוב בעיני המתבונן אך כנראה שכולנו יכולים להסכים שמדובר בשיער טוב. זהו סגנון בורי גלי מגניב ומעליו פוני וילון חתיכים.

10. מוצרי השיער הטובים ביותר לתסרוקות וילון

מוצר השיער הטוב ביותר לתסרוקת וילונותקייסלי ג.

מוצר השיער הטוב ביותר תמיד תלוי בסוג השיער כמו גם בתסרוקת. כפי שצוין לעיל, ניתן לעצב את המראה לייבוש בלבד. אם זה סגנון חדש, פשוט תעבוד עם מה שכבר יש לך ותראה איך זה נראה ומרגיש. אתה לא שמח, הנה מה לחפש.

למראה טבעי, השתמש במוצר מאט כמו מרק, חימר או שמנת. בחר את ההחזקה בהתאם לסוג השיער, כאשר שיער עבה יותר זקוק לאחוז חזק יותר.

דרך נוספת ללבוש וילונות היא מבולגנת, מרקמת ואפילו קצת שמנונית. לשם כך, נסה מוצר ברק נמוך עד בינוני. למראה מבולגן עוד יותר, נסה פומדה של מרקם. יש למרוח את המוצר לפני ייבוש המכה ועוד קצת לאחר הצורך.

11. תסרוקת וילונות לשיער גלי

תסרוקת וילונות לשיער גליאוֹר שֶׁמֶשׁ

אחרון חביב, הנה סגנון וילון מגניב עם מרקם גלי טבעי. גרסה זו נדחקת כלפי מעלה מהחלק המרכזי ומשם החוצה. השתמש במוצר השיער המתולתל האהוב עליך כדי לקבל את המראה. למראה שונה, אפשר גם להחליק שיער.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.