31 תספורות הגברים הפופולריות ביותר לשנת 2021

חושבים לשנות את המראה ולנסות סגנון תספורת חדש? אל תראה עוד. כיסינו אותך. זהו המדריך המעודכן והשלם ביותר לכל תספורות הגברים והתסרוקות לגברים הפופולריות ביותר.

מדריך זה מסביר את כל התספורות האחרונות לגברים, וכיצד לעצב אותן. זהו האוסף הטרי ביותר של תמונות ותספורות לגברים. כולם נחתכים ומעוצבים על ידי הספרים הטובים ביותר בעולם. אלה התספורות הטובות ביותר לשנת 2021 ומעבר לכך שכל גבר צריך לנסות.

הקפד לקחת את הזמן ולקרוא את כל תיאורי התספורת להלן. זה יעזור לך לדבר עם הספר שלך על כל התספורות הבאות שלך. זה טוב לדעת ויבטיח שתקבל את מה שאתה רוצה. בחר מראה חדש, הצג את התמונה בפני הספר שלך, ולאחר מכן צא החוצה במראה נהדר.

דהייה פופולרית

ראשית, בואו נדבר על דהייה. דהייה היא לא באמת תספורת, אלא הדרך שבה הספר שלך ממזג את השיער מאורכים קצרים לארוכים יותר בצדדים ובגב.

ההתעמקות הפופולרית ביותר היא דהייה נמוכה, דהייה באמצע ודהייה גבוהה המניחים בסיס לסגנונות דהייה אחרים. למידע נוסף על סגנונות רבים אחרים במדריך שלנו לסוגי תספורות דהייה שתוכל לנסות. כאשר אנו מדברים על נמוך, אמצע וגבוה, בעצם אנו מדברים על קטעי שיער בצדדים ובחלק האחורי של הראש והיכן עובד הקוצץ ומערבב קצוות (נמוך, אמצע או גבוה). 

דהייה נמוכה

דהייה נמוכה נקטעת עם קוצץ ספרים למטה בצדדים ובגב, קרוב יותר לאוזניים ולקו השיער שלך. עבודת הקוצץ נמוכה יותר למטה. הספר שלך יתמזג בהדרגה לאורכים ארוכים יותר בצדדים ובגב. במילים פשוטות, השיער שלך מגולח למטה יותר לעור באזורים התחתונים, אך לא באותה מידה באמצע עד גבוה באזורים של הצדדים ומאחורי הראש. דהייה נמוכה נוטה להשוויץ בשיער גבוה יותר ומעניקה מראה מסוגנן עם יותר זרימה, ממש כמו תספורת מחודדת במספריים..

סאסאןויק בלנדס

אמצע דהייה

אמצע דהייה יכול להיות קשור להרבה מתספורות הגברים הקלאסיות שלך. מבט סטנדרטי מאוד כיצד מספרה תספר שיער בצדדים ובחלק האחורי של הראש. שיער מעורבב מקצר מאוד או קירח בחלק התחתון למטה, לקצר בינוני בחלק האמצעי. באמצע, עד גבוה, סביר להניח שהספר שלך ישלב עוד את אורכי השיער עם מספריים. אמצע דהייה מעניקים לך גזרה נקיה ומראה מסוגנן שעדיין משאיר קצת אורך שיער גבוה יותר בצדדים, בגב, וכמובן למעלה.

  • תספורת דועכת עור

ויק בלנדסחותך את קילה

דהייה גבוהה

דהייה גבוהה פירושה שרוב הצדדים והאחורים של התספורת שלך קצוצים מאוד. בערך עד למקום שבו היית מחלק את השיער שלך. דהייה גבוהה משולבת לעתים קרובות עם קיצוצים, חתכי באזז, תספורות גבוהות וצמודות, פומפורות ותספורות מהירות. דהייה גבוהה יוצרת ניתוק רב יותר בין השיער הארוך מלמעלה לצדדים קצרים מאוד.

ידיים מבורכות של פפיטוקן נגוין

תספורות קצרות פופולריות

תספורות קצרות קלות לניהול ולעיצוב. זו הסיבה שכל כך הרבה בחורים הולכים על תספורות קצרות.

באז קאט

מספר תספורות קצרות יכולות להיכנס לקטגוריה של חתך באז. חיתוכי צוות, עליונים שטוחים, ליגת הקיסוס, וגבוהים וגרביונים הם כולם חתכי באז. זהו תספורת קצרה מפוסלת עם קוצבי ספר. 

חתך באזיוליוס קוואר

קצוץ

גזרת הצוות היא תספורת גברים קלאסית שתמיד תהיה בחירה פופולרית. השיער מלמעלה די קצר בכל רחביו עם קצת פמפדור או חיוך מלפנים כדי להוסיף קצת סטייל. תספורת זו היא התספורת הקלה ביותר לגברים לעיצוב ולתחזוקה. נסה את גזרת הצוות עם סגנונות שונים של דהייה או אורכים מעט שונים למעלה כדי לתת למראה השיער הקצר והנהדר הזה סיבוב חדש.

קצוץדרו ננס

ליגת הקיסוס

ליגת הקיסוס היא סוג של חיתוך צוות. השיער בחלק הקדמי נשמר מספיק זמן כדי שתוכל ליצור חלק צדדי. השיער מתחדד קצר יותר לעבר הכתר. אורך שיער בחזית הוא בדרך כלל באורך של סנטימטר וחצי, ותחת סנטימטר אחד כלפי הגב והכתר. אפשר לומר שמדובר בחיתוך צוות רב תכליתי ומסוגנן יותר.

תספורת של אייבי ליגהדרו ננס

ראש שטוח 

החלק העליון השטוח הוא תספורת קצרה שבה הצדדים נחתכים קרוב לעור והחלק העליון קם והוא קוצץ או נחתך שטוח כמו שולחן. שיערך מלמעלה יכול להיות קצר, בינוני או ארוך. אם הוא עדיין עומד זקוף הוא ייצור את המראה העליון הדק.

תספורת שטוחהמקס דוס סנטוס

גבוה ומהודק

הגבוה והצמוד הוא סוג של חתך צוות שפופולרי בקרב אנשי צבא. זהו תספורת סופר קצרה שבה הצדדים והגב מגולחים עד לעור ומתמזגים בהדרגה לדהייה גבוהה. גם השיער העליון די קצר.

תספורת גבוהה וצפופההספר גרג

חתך קיסר

תספורת הקיסר נקראה על שם יוליוס קיסר הקיסר הרומי. הוא כולל שיער קצר שכבה בכל האורך בין 1-2 סנטימטרים. השוליים (פוני) נחתכים קצר ואופקי לרוחב המצח. למראה מעודכן יותר, הספר שלך יכול לתת לך דהייה מגניבה.

חתך קיסרSeeCut Hairstylizh

יבול צרפתי

היבול הצרפתי המכונה תספורת היבול היה פופולרי במיוחד בזמן האחרון. הוא דומה לקיסר אך כולל שוליים אופקיים שהם מגע ארוך יותר. אורך השוליים יכול להיות בכל מקום מאמצע המצח ועד ממש מעל הגבות. הספרים עשו את התספורת הזו קצת יותר מודרנית ומגניבה בהשוואה לקיסר על ידי הצגת מגוון דהויות, שיער במרקם או שיער מבולגן למעלה.

תספורת יבול צרפתיתחברת מספרת מאטו

חלק קשה

חלק קשה יכול לעבוד לשיער קצר או שיער בינוני. אולי זה יותר תכונה מאשר תספורת. אף על פי כן, זהו דבר ייחודי בפני עצמו. תספורת חלקה קשה כוללת קו מגולח במקום החלק הצדדי הרגיל שלך. זה יכול להיות צר או רחב יותר.

תספורת קשהקרלוס אימלאו

תספורות במרקם 

תספורות במרקם נראות מגניבות בכל אורכי השיער. האופן שבו הספר שלך חותך את קצות השיער יוצר מרקמים. התספורות נועדו להיות מעוצבות בצורה מבולגנת או קוצנית. תספורות במרקם נראות מגניבות אך ניתנות ללבישה גם בסביבות מקצועיות או משרדיות, רק שמור על רעננות הצדדים והגב עם דהייה שתבחר..

תספורת מרקמת לגבריםהתחתנו עם שיער

תספורות בינוניות פופולריות

כאשר אתה מגדל את שיערך באורך בינוני אתה מתחיל לפתוח את עצמך לסוגים נוספים של תספורות ותסרוקות.

חלק צדדי

חלק מהחבר’ה לא רוצים להיות באור הזרקורים עם מראה אופנתי. אם זה אתה אז תספורת חלק צדדית מושלמת. זה תספורת נהדרת אם אתה רוצה להיראות נקי ופשוט. מושלם לנסיבות מקצועיות או רשמיות יותר. אם אתה רוצה להפוך את התספורת לקרירה יותר, הוסף טיפה דהייה או דהייה קירחת.

barberjustin @ barberscolorado

לְעַרְעֵר

החיתוך היה אחד התספורות הפופולריות ביותר של גברים באורך שיער בינוני במשך זמן רב מאוד. האמת היא שחתך יכול לעבוד עם כל אורך שיער. אבל אתה צריך קצת שיער לעבוד איתו למעלה. זוהי תספורת גברים קלאסית הכוללת צדדים קצרים מאוד מגולחים באורך אחד, כלומר היא אינה דהייה. החלק העליון מנותק מהאזורים המגולחים באופן פתאומי. השיער למעלה נשמר יותר ויכול להישאר מבולגן או חלקלק לאחור. ראינו כמה תספורות מודרניות מדהימות בתספורת הגברים הקלאסית הזו לאורך השנים. אתה יכול לשנות את איך שהוא נראה על ידי צמיחת השיער למעלה, הוספת קוצים ומרקמים, או צמיחת השוליים שלך. אתה יכול גם להוסיף עיצוב שיער לגורם מגניב במיוחד.

לְעַרְעֵרויק בלנדס

חתך תחתון מנותק

איננו בטוחים מהיכן הגיע המונח הזה. זה באמת רק התייחסות מודרנית לחתך. אז, אפשר לומר שמדובר בתספורת עצבנית מודרנית שבה השיער הקצר מנותק מהשיער הארוך למעלה שיכול להיות בכל סגנון או אורך.

חיתוך תחתון מנותקהספר הארלי

תספורת זרימה

תספורת הזרימה היא מראה טבעי שבדרך כלל נטול דהויות או צדדים וגב מגולחים. סגנון זה יכול להיות באורך שיער בינוני עד ארוך. אפשר ללבוש אותו רופף ומבולגן כמו תספורת גולשים או גב חלקלק ומסוגנן למשרד.

תספורת זרימהENSŌ

פומפדור

הפומפדור הוא תספורת גברים קלאסית המלווה לעתים קרובות דהייה בינונית או גבוהה. השיער מלמעלה בחזית נשמר בכל מקום בין אורך בינוני עד ארוך. השיער מחודד באורך לכיוון הכתר. כדי לעצב ולהשיג עוד גוף ותנועה, השתמש במייבש שיער ובמברשת שיער תחילה. לאחר מכן, השתמש בפומדה לשיער שלך כדי לעצב את השיער מלפנים ומאחור. זה יוצר בליטה או בליטה בחזית והוא שטוח יותר כלפי הגב.

להלן דוגמה לפונפדור קלאסי.

תספורת פומפדורקוראן קנדיג ‘

והנה דוגמא לתספורת פומפדור מודרנית.

הברברקול

חלקלק לאחור

שיער חלקלק לאחור יהיה תמיד מגניב. כל שעליך לעשות הוא לבקש תספורת גברים קלאסית באורך בינוני למעלה עם פוני ארוך ודפנות קצרות או דהייה של רצונך. אתה יכול לעשות זאת עם שיער לח או שיער יבש. פשוט קח קצת פומדה, עבד אותו בשיערך באצבעותיך, או סגנון בעזרת מסרק. פומדות עם ברק יעניקו מראה רטוב. פומדות בגימור מאט פשוט ייראו טבעיות.

שיער חלקלקריי דה קנדיה

בְּלוֹרִית

התספורת הנעימה הייתה בחירה מצוינת עבור גברים רבים בשנתיים האחרונות. זה בחור מגניב לגמרי אבל מראה מודרני. זהו עיטוב של תסרוקות הפומפדור, המשולבת וחלק צדדי. הצוף נראה נהדר עם דהייה בינונית או גבוהה. מראה זה כולל שוליים העומדים בחלקו בחלקו הקדמי אך גם מעצבים בחזרה לשאר השיער למעלה.

תסרוקת קוויףחוסיין סרב

התמונה לעיל מציגה גרסה קלאסית יותר של המזח. תספורת זו היא גם דוגמה טובה לתסרוקת חלק צדדי.

קריזטופרסון

ולמעלה, יש לנו דוגמה לתספורת מהירה עם תחושה מודרנית יותר.

תספורת מפוצצת

הפיצוץ כולל דהייה נמוכה בצדדים ובגב ושיער בינוני עד ארוך למעלה. הסגנון נראה בעל נפח גדול, זרימה ותנועה למעלה כאילו תקעת את האצבע בשקע (אל תעשה זאת!). זהו תספורת סופר ורסטילית ופופולרית כרגע.

תספורת מפוצצתiNSPIREd חותך DFW

הלוואה וחיסכון

המסרק מעל כולל צדדים קצרים ושיער ארוך יותר למעלה. אתה יכול לעצב את המראה הזה מסודר או מבולגן. כל שעליך לעשות הוא לסרק או להבריש את השיער בצד. חלק לא הכרחי, המסרק מעל יכול לעבוד גם עם חיתוך למשל. לנפח נוסף השתמש במייבש בזמן שאתה מצחצח. השתמש בפומדה אם אתה רוצה להגדיל את אחיזת המסרק שלך. 

מסרק מעל תסרוקתטרבור מוטס

תספורות מוהוק

המוהוק החל כתספורת שבה הצדדים היו מגולחים קצרים מאוד או מודגשים, ורצועה צרה של שיער מלמעלה גדלה ארוכה מאוד. כיום, אנו רואים מגוון רחב של סגנונות תספורת מוהוק, גזורים בכל אורכי השיער. לפניכם מוהוק סופר מגניב הכולל שיער במרקם, יבול בחזית והתמוטטות קירח/פרץ. דוגמה מושלמת לתספורת גברים המהווה מיזוג של מספר תספורות באחת.

קריזטופרסון

פו הוק

תספורת זו גרסה מודרנית קצרה יותר של המוהוק אך הרבה פחות אינטנסיבית. רצועת השיער מלמעלה אינה צרה או גבוהה כמו מוהוק אך מעוצבת באותו אופן, לאמצע. הצדדים קצרים, בדרך כלל דוהה גבוהה, ואינם מגולחים לעור כמו מוהוק אמיתי. פירושו בדוי הוא צרפתי בשקר. התספורת הזו היא כמו מוהוק אבל ממש לא. זוהי גרסה מודרנית פחות פאנק אך מעוצבת זהה.

נץ פו פוקריאן קאלן

פרינג ‘aka באנגס

שמירה על שוליים ארוכים יותר (פוני) מוסיפה מימד נוסף לתסרוקות שלך. תספורות שוליים נהדרות וניתן לעצב אותן בכל כך הרבה דרכים. לבשו שוליים למטה ומשוחררים, בצד, מבולגנים, או החלק אותו לאחור. זה לגמרי תלוי בך.

בריאן היקמן

תספורות ארוכות פופולריות

שיער ארוך לבחורים הופך שוב לפופולרי יותר בימים אלה. גם התספורות והתסרוקות לשיער ארוך הופכות למגוונות יותר ומגניבות למראה.

שיער גולש: גלי + מבולבלים או תלתלים

יש לך שיער עבה ורוצה לגדל אותו למראה חדש? נקודת פתיחה מצוינת היא שיער גולש, או גלים רופפים ומבולגנים או תלתלים. בכל הנוגע לשיער ארוך יותר, המראה הזה הוא קל במיוחד לניהול. אתה ממש יכול לייבש את השיער במגבת, לסדר את הגב בידיים וללכת. זה נותן לך מראה מגניב, פראי ומחוספס. עם זאת, ניתן גם לשפר את רמתו כאשר אירועים מסוימים דורשים זאת. פשוט ייבש או צחצח אותו.

שיער גולשים לגבריםאיתן קלי

ארוך + ישר

שיער ארוך אינו דורש שיער עבה. בחורים עם שיער חלק או דק יכולים להיראות נהדר גם עם שיער ארוך. הגדל אותו לאורך זמן, קבל חתך נקי יפה על ידי הספר או המספרה שלך. הוסיפו כמה שכבות למרקם. הגבר נפח ותנועה באמצעות קצת פומדה או שימוש במייבש כשתעצב אותו. אתה יכול ללבוש אותו בחזרה, לקשור אותו בחזרה או לחלק אותו.

גברים שיער חלק וחלקוויל סלון

ארוך + גלי או מתולתל

לאחר שיער גולש באורך הכתפיים, שיער גלי ומתולתל נראה נהדר אפילו יותר. הוציאו את המרקם והנפח הזה עם מוצר קל משקל שאולף גם קרפט. גלים ותלתלים מביאים את הנפח הזה לתסרוקות אחרות לשיער ארוך, כולל לחמנייה לגבר, קוקו וחצי למעלה.

גברים שיער מתולתל גלי ארוךג’ארו ג’רטראנה

שיער ארוך עם חלק

חלק מהחבר’ה פשוט לובשים שיער ארוך מעוצב בגב או קשורים מהדרך. אבל אתה יכול גם ללכת על מבט הכולל חלק. באמצע או קצת לצד אחד נראה הכי טוב. זוהי דרך לסדר את המראה שלך. או, דרך לבחורים עם שיער מתולתל או גלי לקבל סגנון אחר.

שיער ארוך עם חלקספיזויקי

קוקו

הצמיח את שיערך לאורך זמן. זה צריך להיות עד הכתפיים שלך לפחות. כל שעליך לעשות הוא לטאטא את השיער לאחור בידיים ולעטוף אותו עם עניבה. זה יכול להיות גבוה, למטה, או איפשהו בין לבין. מראה תחזוקה נמוך, קל לעיצוב, פרקטי ומסוגנן לגברים.

קוקו לגבריםלאסה לאקן מטברג

תסרוקות חצי-למעלה

רוצה להרחיק את השיער מהפנים שלך ועדיין לתת קצת להתנתק? כל מה שאתה צריך לעשות הוא לאסוף את החלק הקדמי והצדי של השיער שלך, למשוך אותו בחזרה לידיים שלך ולקשור אותו לקוקו, קשר עליון או לחמנייה ממש מתחת לכתר השיער שלך. בוצע. קַל. מַעֲשִׂי. נקודות סגנון נוספות.

תסרוקת שיער ארוך עד לגבריםספיזויקי

לחמנייה מאן

לחמניית הגבר הייתה תסרוקת היפסטרית סופר פופולרית שהופיעה בתחילת שנות האלפיים. רבים חשבו שזה מגוחך בהתחלה, זה אופנה, אבל עכשיו זה פשוט דבר שבשגרה. הסגנון מסרב להיגמל ולהיעלם. המציאות היא שזה עובד ויכול להיות פרקטי. לבשו אותו מבולגן וקז’ואל או מלוטש ופורמלי.

תסרוקת לחמנייה לגברפרייזו

Topknot

קשר דומה למדי ללחמניה הגבר אך מוסיף נגיעה יותר בסגנון ומתרחק מהמראה ההיפסטרי. אסוף לחמנייה מבולגנת יחד ולבש אותה גבוה יותר על כתר ראשך.

תסרוקת Topknot לגברים בשיער ארוךוייד מננדז

צמות גבר

ככל ששיער ארוך הפך להיות יותר ויותר פופולרי בקרב גברים במאה העשרים ואחת כך גם צמות. הם לגמרי במגמה כרגע ויש כל כך הרבה דרכים ליצור מראה שיער קלוע. לבשו אותם, קשרו אותם לאחור, או כקוקו קוקו קלוע. יש גם צמות שיער לגברים שצמות על ידי איש מקצוע ונשארות 6+ שבועות.

לאסה לאקן מטברגהמאסטר דוריאן

ראסטות

ראסטות מגניבות במיוחד. Dreads דורשים שיער עבה או מתולתל. לכן, אם יש לך שיער ארוך דק או דק כנראה שזה לא מראה שתוכל להסיר.

ראסטות שיער ארוך גברים שחוריםמצב חיה

בכך מסתיים המדריך החדש שלנו לתספורות הגברים הטובות והפופולריות ביותר. אנו ממליצים לך לנסות כמה שיותר סגנונות שמתאימים לאורך ולסוג השיער שלך. למה? לשנות את המראה שלך זה כיף לגמרי. רשמים ראשונים חשובים במיוחד בחיים. ואתה תרגיש טוב לגבי הסגנון האישי שלך.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.