21 תסרוקות קלאסיות טריות לגברים

תסרוקות קלאסיות אלה לגברים נשארות טריות עם עדכונים מודרניים. בין אם אתה מוסיף מעט מרקם טרנדי, מקבל את המראה עם שיער באורך בינוני, או מוסיף סוג של דהייה, סגנונות וינטג ‘אלה עדיין נראים נהדר כיום. חלק מהסגנונות האופייניים הללו מקבלים קצת יתרון בעוד שאחרים שומרים על קור רוחם השמרני.

אחת הדרכים המובילות לעדכן תסרוקת גברים היא שימוש במוצר שיער מאט כמו חימר, סיבים או פומדה על בסיס מים. אלה יכולים ליצור גימור טבעי שעובד היטב עם קצת תנועה וזרימה. כך תוכל לקבל את המראה.

1. Pompadours מודרני + Quiffs

Pompadours אף פעם לא יוצאים מהאופנה בזכות צורתם המחמיאה. הם אכן מתעדכנים עם מרקם אופנתי, גימור מט ולפעמים חלק צדדי. לבשו את הפומפ שלכם עם דהייה בצדדים או התחדדות.

בנוסף לפומפדור המודרני, תספורות קוויף הן עוד מראה קלאסי בעל כוח השהייה. יש לו מראה דומה לפומפה אבל אפשר לעצב אותו עם שיער קצר. סגנון השיער כלפי מעלה לפנים עם מרקם קוצני או גימור ללא ברק. נמוכה או דהיית עור סביב הצדדים שומרת על טריותו.

תסרוקות קלאסיות לגברים

(L-R ג’אבי הספר – מתיו קונרד – ג’סטין ארמאני – ג’אבי הספר)

2. דרכים חדשות ללבוש תספורות דהויות קלאסיות

תספורות דהייה הן תספורת גברים קלאסית שיש לה גם עדכונים מודרניים רבים. המראות המגניבים האלה הם עדכונים מודרניים על תסרוקות גברים קלאסיות. ראשית תספורת קיסר עם דהיית טיפה גבוהה ושוליים בעלי זווית מרקמת. זו אחת הדרכים הרבות ללבוש תספורות קצרות אופנתיות.

בצד ימין למעלה אפרו מודרני. העדכון מגיע מפרופיל החיתוך הקרוב יותר, דהיית הצוואר והצוואר ומתיישרים בשורה על המצח. הבא הוא דהייה גבוהה מתולתלת גבוהה. רוב האנשים מכירים את החלק העליון השטוח המרובע אך ניתן ללבוש את אותה גזרה גם עם חלק עליון מתולתל.

אחרון חביב היא תסרוקת גברים קצרה קלאסית עם אמצע דהייה. הגזרה הקלה לעיצוב עובדת היטב עבור בחורים עם שיער עבה כמו כל מי שמחפש סגנון קצר שמרני אך מגניב.

תספורות קלאסיות לגברים

(L-R קריהאן קורנליוהקטור זאפטה – לואיס א. מלנדז – צ’ארלי בייקר)

3. דרכים חדשות ללבוש תספורות מחודדות

התחדדות במספריים היא מגמה הולכת וגדלה. התספורת הקלאסית הזו נלבשת בדרך כלל בתסרוקת קלאסית כמו מסרק בצד צד או גורף לאחור. ישנן הרבה דרכים לקבל טוויסט מודרני גם במראה. נסה מסרק היברידי אחורי חלקלק כמו ג’רמי רוי, פוטנציאל סאן חוזה. עכשיו זה קצת שיער הוקי טוב. השאר את הצוואר ארוך אם אתה רוצה קצת זרימה.

חלק צדדי, הרבה מרקם והתעמקות מקדשים עדינים היא דרך נוספת לעדכן את סגנון הרטרו הזה. או הכנס את המרקם הטבעי שלך על ידי לבישת שיער גלי באורך בינוני. השתמש בקרם פומדה או תלתל קל משקל לרמז לאחיזה ולאילוף מקורזל.

דרך נוספת לרענן את ההתחדדות הקלאסית היא בעיצוב שיער במחשוף. קו מגולח וקמטים דוהים על שבירת שיער עבה ומוסיפים נגיעה לא צפויה.

תספורות מחודדות לגבר מראה קלאסי

(L-R קמרון טוייסרקאני – ליאם קניאדגר דייויס דרונדה ורעמסס)

4. החזרה לטאטא

התשובה המודרנית לגב החלקלק, לסחוב לאחור יש קצת נפח, זרימה ואולי דהייה. המראה הסחוף לאחור יכול ממש להיראות כמו הרוח שסחפה את השיער שלך. או כאילו מישהו העביר את אצבעותיו ברעמתך.

קבל את המראה עם שיער קצר, בינוני ואפילו ארוך מכל סוג. סגנון זה יכול להוסיף נפח לשיער דק או דליל. באורכים קצרים יותר, זה יכול להפוך שיער עבה לקל לעיצוב. או לתת לגלי להוסיף מרקם טבעי.

סגנון מזדמן זה יכול להיות גם בגזרה נקייה יותר. השתמש במסרק כדי למשוך את השיער לאחור או הוסף דהייה נמוכה או דהיית מקדש לגימור מודרני.

תסרוקות נסחפות לאחור לגברים

(L-R שיער היידן קאסידי – מספרת רום – קריהאן קורנליו –ווס סטאוט)

5. תסרוקות חלק צדדי

תסרוקות חלק צדדיות הן מראה גברים קלאסי שיכול להיות גם מודרני. עדכן את חלק הצד של דון דרייפר על ידי לובש שיער רופף במקום חלקלק והוסף טיפה דהייה. חלקים קשיחים מגולחים הם דרך נוספת ליצור מראה רענן. החלק הקשה קו דק מגולח באמצע שיער קצר או קו רחב יותר שמרחיב קלטת מעלה שמצהירה. לבשי את החלקים הקשים עם שיער קצר המעוצב למראה קלאסי.

ישנן דרכים ייחודיות רבות לעצב תספורת חלק צדדי מעבר למסרק מעל. הוסף שיער זיוף, סחיטה או רופף כדי להפיק את המרב משיער באורך בינוני.

תספורות חלק צדדיות לגברים

(L-R אדגר דייויס דרונדה ו – טוני סאורה – רעמסס – אנדרו ס.)

6. מחשוף משונן

מזל 21, המחשוף המשונן הזה הופך את ההתחדדות באורך בינוני לסגנון עצבני. שמור על המראה עם חיטובים רגילים, ערבב אותו, או קח את הטרנד לנסיעת מבחן. זוהי דרך של מחויבות נמוכה להוסיף מראה רענן.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.