20 תספורות פופולריות לגברים 2021

לכבוד השנה החדשה, הנה תחזיות הסגנון הקרובות שלנו. אוסף זה של 20 התספורות הפופולריות ביותר לגברים ולתסרוקות גברים כולל את כל הטרנדים האחרונים לקראת תחילת 2021.

מבחר זה של תספורות ותסרוקות חדשות לבחורים ישנן אפשרויות המתאימות לכל סוגי השיער והאורכים.

הספרים והמספרות שמופיעים בפוסט הזה הרגו אותו לגמרי עם תספורות הגברים הטריות האלה. עבודה מדהימה.

מגמות השיער הפופולריות ביותר לגברים לשנת 2021 יהיו:

  • חדש לוקח קלאסיקות ישנות
  • תסרוקות במרקם מבולגן
  • מחשופים יצירתיים
  • גידולים צרפתיים

בואו נסתכל עם כמה תספורות קצרות ונמשיך לסגנונות שיער ארוכים יותר.

1. קלאסיקות מודרניות

טרנדים לשיער גברים 2020סטודיו Atman Barber – ג’אבי הספראדגר דייויס דרונדה וטרבור מוטס

שיער גברים קלאסי אף פעם לא יוצא מהאופנה. ועכשיו, נראה מראה קלאסי יותר עם טוויסט מודרני. במקום לשכפל את הפאנל המשמן, לבש שיער שיער עם כמה קווצות רופפות. אם המראה שלך הוא חיוך, הוסף כמה סימני מסרק רחבים ודהייה נמוכה.

ניתן לחבוש את החתך הפופולרי תמיד כמו דהייה גבוהה. עדכן אותו דון דרייפר חלקלק אחורי עם מרקם רופף. אלה רק כמה דרכים להוסיף טוויסט חדש למועדפים ישנים. שנה את הברק, המרקם והצדדים של כל שיער קלאסי כדי ליצור מראה משלך.

2. מרקם טבעי

תסרוקות גברים 2020ישעיהו הרננדזמארי דה מונטהישעיהו הרננדזטומי רנסום

עיצוב מרקם היה טרנד עצום בשנים האחרונות וימשיך גם השנה. הפעם המרקם קצת יותר טבעי ומבולגן. פחות או יותר לקחת את הסגנון האהוב עליך ולסיים אותו על ידי העברת אצבעות בשיער עבור גימור מעוות. לבחורים עם שיער חלק במיוחד, נסו פומדה של מרקם שיעזור להשיג את המראה החתיך הזה.

המרקם הזה עובד עם פמפאדורים מודרניים, תסרוקות שוליים, הצוק הקוצני ואפילו מוהוק דהוי. הוסיפו אותו לכל תסרוקת לשיער קצר, בינוני וארוך.

3. מחשופים חדשים לגברים

טרנדים לשיער גברים 2020אוסטין וילקרסוןאוסטין וילקרסוןדנסיו אגילארדני מאסטר

זה התחיל במחשוף בצורת V בשנת 2018 וממשיך להיות יצירתי יותר. אולי זו תגובה לכל אותם דהויות מטושטשות אבל במקום להיות חלק, המחשופים כרגע נועדו להתבלט.

כמה מחשופים מגניבים לגברים משאירים שיער קצר וטבעי, עם המרקם החתיך הזה שדיברנו עליו זה עתה. או השתמש בדמוי הזה כדי ליצור יצירת אמנות. או להפך הגמור מדהייה, המחשוף החסום הוא גימור חד וחד. ולבסוף, דרך חדשה ללבוש את ה- V, חצי מטושטשת וחצי ישר.

4. חיתוך למעלה

תספורת גידולים צרפתיים לגברים 2020 עבאס הספרסטודיו מספרת אטמןשיער היידן קאסידינדייל רודריגס

מבט נוסף שימשיך לצבור פופולריות השנה הוא היבול הצרפתי המכונה היבול המרקם גם הוא היבול הדועך. חיתוך עליון? בכל מקרה, יש אינסוף דרכים ללבוש את המראה הזה. אתה צריך סוג של שוליים, סוג של מרקם, ואיזה סוג של דהייה. הוסף קצת צבע, קווים מגולחים או אסימטריה אם תרצה.

היבול הוא אחד הגזרות המתאימות לכל סוגי השיער. לשיער גלי או שיער מתולתל ושיער סמיך, הגידול מדגיש גם מרקם וגם מלאות. לשיער דק ודק, החלק העליון של המרקם והצדדים הדהויים יכולים לעזור לשיער להיראות עבה יותר.

5. תסרוקות מגניבות לגברים שחורים

תסרוקות לגברים שחורים 2020טריבסרג ‘יאניקג’ודי טיילורקאט בוס

חלק מהטרנדים הקרובים לגברים שחורים הם גם קלאסיקות מודרניות ויותר מרקם. לשיער קצר, גלים הם כל כך פופולריים, בין אם הם 360 גלים או שחוקים עם צד דהוי. הנה איך ליצור גלים ואת הפומדה הטובה ביותר לגלים.

לוקס וצמות גם הם חזרו בגדול. החיתוך הזה עם ראסטות קצרות שנדחקות לצד אחד הוא דרך מודרנית לעצב את המראה הקלאסי הזה. תסרוקות צמה יכולות להיות גם בסגנון הקוליו הבסיסי שלך או יצירתיות ככל שתרצה. אחרון חביב לשפר את המרקם הטבעי עם ספוג תלתלים עבור התקיפה המגניבה הזו או לעשות משהו אחר עם המראה הרגיל שלך.

אז הנה לכם 20 תספורות פופולריות לגברים ותסרוקות מגניבות של גברים חדשים לפתיחת 2021.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.