20 תספורות מגניבות לשנת 2021

כדי להיחשב מגניב, תספורת גברים צריכה להיראות טוב ולגרום לך להיראות טוב. החל מגידולים קצרים ועד קוצים לשיער ופומפדור מודרני, התספורות המגניבות האלה פופולריות ומחמיאות.

עבור כמה בחורים, להיראות מגניב זה להיות אופנתי בעוד בחורים אחרים רוצים לקחת את זה לשלב הבא עם התספורות החדשות והנועזות ביותר שיש. אם זה המצב, יש לך מזל.

רבות מהגזרות הללו כוללות דרכים חדשות ורעננות ללבוש דהויות, תספורות קו ומחשופים יצירתיים. כמובן שזה לא רק הגזרה שעושה את התסרוקות האלה כל כך מגניבות. הוסיפו קצת עיצוב מרקם ואלו המראות החמים ביותר שהולכים.

1. מגניב + תספורות גברים קצרות

תספורות מגניבותמוחמד חמזהשיער היידן קאסידיעומר פניהקובו

הוסף צורה מגולחת או קו מוגדר לגימור קריר לשיער קצר. יבול במרקם פלטינה מודגש על ידי קו מגולח עמוק לתוך דהיית הטיפה. אם אתה מעדיף דהייה מטושטשת, פוני קהה יוצר קו ישר על המצח.

למשהו אחר מלבד הצדדים הקצרים הרגילים עם שיער ארוך יותר בצירוף העליון, לבשי שיער עבה קצר בכל רחביו עם דהיית מקדש והתחדדות צוואר. עוד מבט מגניב זה המוהוק המתפוגג הרחב והקצר הזה.

2. תסרוקות קוצניות

תספורות קוצניות שנראות מגניבותעבאס הספראנדרו עושה שיעראנדרו עושה שיערמוחמד חמזה

קוצים לשיער מוסיפים נפח מחמיא ויכולים ליצור צורות מעניינות. הקוץ הקוצני הוא תפיסה מודרנית של תסרוקת קלאסית. או ללכת לרטרו עם כמה קוצים רטובים וינטגיים משנות ה -90 עם דהייה נמוכה כיום.

ניתן להוסיף קוצים גם לשיער באורך בינוני, למרות שהם לא צריכים להידבק ישר למעלה. או להוסיף מרקם קוצני לדהיית הפומפדור. בדוק את מוצרי השיער הקוצניים האלה כדי לקבל את המראה לכל סוג שיער.

3. תספורות קלאסיות מגניבות

תספורות גברים קלאסיות מגניבותIisakki Nummiדנסיו אגילארויילוןהקצב הדמים

כפי שצוין לעיל, חלק מהתסרוקות אף פעם לא יוצאות מהאופנה אך מברכות על נגיעה מודרנית. הפומפדור הוא אחד התסרוקות הפופולריות ביותר לגברים מכיוון שהוא נראה נהדר, קל לעיצוב וניתן ללבוש אותו בכל כך הרבה אופנים..

אז הוסיפו קו מגולח לפאמפ קלאסי. או ללבוש תחבק את האפור שלך עם מוצר מאט וקצוות מטושטשים. הפומפה נראית נהדר עם דהייה נמוכה, בינונית או גבוהה, אך התחדדות צוואר תמיד נמצאת בנקודה. הוסף קצת מרקם לשיער באורך בינוני לצורת הפאמפ הקלאסית עם גישה כלשהי.

4. תספורות מגניבות לגברים

תספורות מגניבות לגבריםמספרות צמותIisakki Nummiהקצב הדמיםלואיס צ’וורי

עכשיו אנחנו הולכים מעבר למגניב השמרני אז הגדרת המגמה. ראשית, מראה קוצני עם עיצובים משוכללים בשיער הדהייה. זוהי דרך מצוינת לנסות מראה נועז מכיוון שהיא זמנית.

לאחר מכן יש לנו עבודת צבע דו-גונית עם צורה דוקרנית שונה בכל צבע לפרופיל א-סימטרי ייחודי. או נסה סגנון של Peak Blinders עם קו שיער במקום דהייה. עבור מנעולים ארוכים יותר תת חיתוך זה עם שיער בעל נפח גבוה ישימו לב אליך, גם ללא השפם.

5. מחשופים מגניבים לגברים

תספורות מגניבות עם מחשוף לגבריםכריס גונזלסמוחמד חמזהעומר פניהאנדרו עושה שיער

תספורת לא שגרתית צריכה להיות בעלת גימור לא שגרתי תואם. מחשופים אלה נועדו להתבלט במקום להתמזג. במקום להשתמש בדמוי למעבר חלק משיער לעור הוא יכול לשמש כאלמנט עיצובי.

קווים מודגשים גם אומרים אמירה. האם אתה מעדיף מחשוף בצורת V אלכסוני או קו ישר לרוחב? אם התשובה היא לא אחת, בדוק את המחשוף הקלקל והשבור הזה.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.