תספורות סקייטר: 15 גזרות מגניבות לגריסה

אחת מתספורות המחליק הקלאסיות כוללת פוני ארוך שנסחף לצד אחד. יש הרבה וריאציות למראה הזה אבל זה לא הכל. בדומה לספורט עצמו, ישנם סגנונות רכיבה שונים ומראה מחליק שונה. סגנון החלקה חופף גם עם גלישה, אמו ופאנק, כך שחלק מהמראות הללו משלבים ויברציות.

תספורת המחליקים המתאימה לך מתחילה בסוג השיער שלך, באישיותך ובתחושה של סגנון. זה יכול להיות כל דבר, החל מגזירה פונקציונלית ועד שיער ארוך שנשמר במקום תחת כובע דייגים, וכל מה שביניהם. הכל עוסק בעבודה עם מה שיש לך אז אם יש לך תלתלים, תהיה מתולתל. לשחורים השחורים יש הרבה אפשרויות גם מגלים קצרים ועד שיער ארוך יותר שקשור לצמות.

גולשי סקייטבורד תמיד היו בקצה החברה והאופנה. הם קובעי מגמות, לא עוקבים. אז אם אתה עושה משהו אחר, אתה בדרך הנכונה. אבל הרבה מחליקים משעממים שיער משעמם כי הם יותר על ההחלקה מאשר על הסגנון.

החלק החשוב ביותר בשיער המחליק הוא שהוא עובד עם הקסדה שלך. אתה חובש קסדה, נכון? אם לא, לפחות ללמוד איך ליפול. עכשיו ל -15 תספורות מחליקות מגניבות.

1. תספורת הסקייטר

שיער מחליק

זוהי גרסה מודרנית של פוני המחליק הזוויתי עם רמז לחיתוך הפטריות. שנות ה -90 היו זמן מצוין לסגנון המחליקים והכל חוזר. הגזרה הזו נראית מעולה נקייה ואפילו יותר מבולגנת ומיוזעת.

2. תחתון + שיער באורך בינוני

חיתוך באורך בינוני לגברים

דרך נוספת לסחוף את הצד לאורך היא עם חיתוך מנותק. הצדדים והגב מגולחים עד קו השיער עם שיער ארוך יותר למעלה. זהו מראה מגניב ללא הרבה סטיילינג. הוסף נגיעה במוצר ומשוך את השיער לצד אחד. נסה פומדה ניידת כמו שעווה או סיב למראה רופף הממשיך להשתפר ככל שאצבעות עוברות בשיער. גרסה מגניבה מאוד לתספורת גברים פופולרית זו.

3. שיער מחליק קצר

שיער מחליק קצר

זוהי גרסה קצרה של חיתוך עם שיער שנמשך לצד אחד. שיער נראה נהדר עם המרקם המבולגן הזה. או חלק שיער באמצע לכמה וילונות. הגזרה פועלת לשיער עבה ואסיאתי, כפי שניתן לראות למעלה, כמו גם לסוגי שיער עדינים וסדירים.

4. תספורות סקייטר לבנים + צבע כחול

שיער מחליק לבנים

תספורת בנים מגניבה זו עובדת עבור בחורים בכל הגילאים. זהו חתך תחתון עם שיער באורך בינוני המעוצב לצד אחד. שילוב צבעי השיער הכחול מעורר את המראה לשלב הבא.

5. שיער מחליק ארוך לבנים

שיער מחליק ארוך לבנים

הנה אותה תספורת מחליקים עם שיער ארוך יותר. אם זה מתחיל להפריע לך בזמן החלקה, משוך את השיער לאחור לתוך לחמניה, צמה או קוקו גבר..

6. תספורת סקייטר משנות ה -80

תספורת מחליקים משנות ה -80

אם חוזרים אחורה בזמן לשנות השמונים, רוב התספורות של הגברים כללו קצת זרימה במחשוף. זה נראה נהדר על סאני קרוקט וזה יהיה גם עליך. גרסה זו כוללת גם כמה שוליים שאושרו על ידי קרוקט. המראה הזה התפתח למראה הווילון בשנות ה -90.

7. תספורת סקייטר משנות ה -90

תספורת מחליקים משנות ה -90

זה לא מקבל הרבה יותר שנות ה -90 מתספורת וילון מעט מחוץ למרכז. זה נראה אפילו יותר מבולגן אחרי סקש.

8. שיער מחליק נער

שער נער מחליק

כמו שאמרנו, אין תספורות מחליק רשמיות. זה מה שמתאים לך. נער המחליק הזה מנצל את השיער השחור עם אפרו עגול ומרקם.

9. שיער סקייטר ארוך

טוני אלווה מאת שיער סקייטר ארוך של ווין מילרצילום ווין מילר

זהו טוני אלווה בשנת 1979 עם שערו הגדול (וטי -מותג) החתימה שלו. עמית זי-בוי, סטייסי פרלטה היה ידוע גם במנעולים הארוכים שלו. בנוסף לתסרוקות ארוכות, הרחיקו את השיער מהעיניים בעזרת כובע, כובע, בנדנה או סרט זיעה. עיין בתמונות של ווין מילר למראות מגניבים יותר מתקופה זו.

10. ראסטות

ראסטות קצרות לגבריאל פורטנטו לגבריםגבריאל פורטנטו

זהו מחליק ברזילאי גבריאל פורטנטו עם תחזוקה נמוכה, ראסטות בסגנון גבוה כדי שיוכל להשקיע יותר זמן בעבודה על טריקי נחיתה מאשר בשיער.

11. מחליק אחי

אחי מחליק עם שיער באורך בינוניסלון ב סן פרנסיסקו

סגנון וילונות ארוך יותר למחצה הטבול בוורוד וכתום הוא סגנון מחליק מגניב לכל עשור. שיער זה באורך בינוני ארוך מספיק כדי להיות קשור לאחור.

12. תסרוקות שנות ה -90 לגברים

תסרוקות שנות ה -90 לגבריםקארה

איך נראה חתך הוילון מאחור? החיתוך הארוך הבינוני הזה, מתאים היטב לסגנון השוליים הזה. שיער יכול להיות גם גזור קצר יותר בצדדים ובחלק האחורי, ולהשאיר את השיער הארוך ביותר בפוני. זה תלוי אם אתה הולך להסתכל קצר או ארוך יותר.

13. שיער גולש

שיער גולשטַמטָם

מחליקים רבים גולשים ולהיפך, כך שגזרה באורך בינוני עם מרקם מבולגן מתאימה לשתי הפעילויות. בוב האיש הזה אפילו טוב יותר עם קצת מרקם ונפח ממי מלח או זיעה. אם אתה הולך להזיע, אתה יכול גם להיראות טוב.

14. סגנונות שיער מחליקים

תסרוקות אמו לבניםג’סי בנט

המראה הזה בהשראת אמו לוקח את השוליים שטופים בצד והשיער הארוך בצוואר לכיוון אחר. השכבות שומרות על אורך רב תוך יצירת צורה מחמיאה. התספורת הזו עושה עבורך את רוב העיצוב אבל הוסיפי קצת פומדה אם קצת שיער הולך בכיוון הלא נכון.

15. מוהוק + בורי

בורי מחליקיםפלודליק

צומת בורי-מוהוק הופך פופולרי יותר, אם כי לא סביר שיהפוך למגמה נרחבת. מה הופך מוהוק לבור? זה האורך הזורם במורד הצוואר. עם עוד יותר אורך, נסה פרם בורי. גרסה זו כוללת את הטאטא בסגנון מחליק של פוני בתוספת מחשוף מגניב בצורת V עם קצת זרימה.

ובכן, זהו מגוון של תסרוקות מחליק. מצא עוד בסרטוני החלקה, במיוחד כמה מעבודות הזרע. אם לא ראית את הקלאסיקה הפולחנית חפש סנטר של בעלי חיים מאת פאוול פרלטה, צפה בו היום. הסרט מ -1987 מציג את המקור חטיבת העצמות: טוני הוק, סטיב קבלרו, לאנס מאונטיין, מייק מקגיל וטומי גררו. לכל מחליק יש את המראה שלו, וזה עדיין יהיה מגניב גם היום.

או לחזור עוד בהיסטוריה להחלקה חזרה להתחלה עם כמה ממובילי הספורט. בדוק את הסרט התיעודי דוגטאון ו- Z-Boys או גרסת הסרט אדוני דוגטאון לרזולוציה גבוהה יותר. כמובן, ישנם מאות סרטוני סקייט זמינים באינטרנט כדי למצוא מראה חדש ולקדם את הסקייטבורד שלך.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.