15 תספורות קלאסיות + אופנתיות של הוק נץ

התספורת והסגנון המפורסם של הנץ, המוצהרים פוקהוק, הוא מוהוק מזויף. למה לא ללכת על הדבר האמיתי? המוהוק הוא מדהים אבל אולי לא כזה שאתה יכול או רוצה לטלטל כל הזמן. הנץ המזויף הוא לא בדיוק פאנק אבל הוא מגניב.

המראה הגברי הפופולרי הזה עוסק בתספורת ובסגנון. כדי לקבל את השיא המחודד במצח, השיער צריך להיות באורך כלשהו. אבל זו הדרישה היחידה. הצדדים יכולים להיות דהויים, מחודדים או מספריים. שיער יכול להיות קצר, אורך בינוני או מתולתל.

מאחור, בחר מכל מחשוף מתוך דהייה מחודדת, תחתון, מבולגן, בהשראת מוהוק, או אפילו בורי.

בדוק את התמונות האלה ל -15 דרכים מגניבות ללבוש את תספורת הנץ המזויפת. בחר מתוך סגנונות, צדדים ומחשופים שונים כדי ליצור סגנון משלך.

פו הוק

פו הוקאנדרו עושה שיער

בנקודת זמן זו, הנץ המזויף הוא למעשה תסרוקת גברים קלאסית. הגזרה והסגנון נמשכו לאורך עשרות שנים ונראים נהדר עם כל צורת פנים וסוג שיער. גרסה זו היא הטרנד הנוכחי עם צדדים קצרים, תספורת עליונה ארוכה יותר ועיצוב מרקם.

ניתן לעצב את התספורת הנמוכה הזו גם לפומפדור, חלק צדדי או סגנון גב חלקלק כדי לשמור על רעננות. קבל כל אחד מהסגנונות האלה עם פומדה מאט כמו שעווה או חימר.

Faux Hawk + Fade

Faux Hawk FadeMINIMAL Barber House

הדהייה היא עוד מראה קלאסי לגברים שלעולם לא יוצא מהאופנה וניתן ללבוש אותו בכל תספורת. גרסה טרייה זו היא דהייה מחודדת גבוהה עם דהיית מקדש גדולה והתחדדות צוואר בינונית. קוצים רכים ומרקם בכל מקום שומרים על המראה המודרני. זהו גזרה מגניבה לבחורים עם שיער סמיך ו/או גלי.

תסרוקת Faux Hawk מבולגנת

תסרוקת Faux Hawk מבולגנתאנדרו עושה שיער

יש הרבה תספורות וסגנונות של נץ מלאכותית. לג’נטלמן זה תספורת קצרה קלאסית עם זקן נלווה. הסטיילינג המבולגן מנוגד למראה החתוך בצורה אחרת. וזו רק דרך אחת לעצב את הפוקה.

שוב, ניתן לעצב את החיתוך הזה בדרכים רבות אחרות אך זהו סגנון בראנץ ‘נהדר לאחר שעות הצהריים עבור בחורים שצריכים להיראות מקצועיים רוב הזמן.

תספורת Faux Hawk קצרה

תספורת Faux Hawk קצרהקרלין קאטס

כמה קצר יכול להיות נץ מזויף? ניתן לעצב את שיאו של המוהוק עם שיער קצר מזה וגם תספורת קצרה ורסטילית זו עם דהייה נמוכה. כל מה שצריך זה קצת יותר שיער בחזית, כמו אייבי ליג או יותר גבוה וצמוד. צדדים רופפים ומבולגנים הם דרך נוספת לעצב פוקה.

תסרוקת Faux Hawk קצרה

תסרוקת Faux Hawk קצרהקרלין קאטס

הנה אותו נץ מלאכותי קצר שנראה מלפנים. אל תדאג לקבל את השיא בדיוק במרכז. האסימטריה עובדת עם הסטיילינג הרופף והמבולגן.

פוהוק דהוי

פוהוק דהוימייקי טיז

דהיית מוהוק רחבה זו עם מחשוף בצורת V היא יותר מו מזוייפת אך אנו מאפשרים זאת. מאחור, הגזרה שלך יכולה להפוך את המראה עצבני יותר, כמו למעלה, או יותר מיינסטרימי.

גב + תצוגות צד

סטודיו שיער Divine Hue

ישנן דרכים רבות ללבוש את הנץ המזויף וזה שילוב מעניין. מאחור, הדהייה הגבוהה עובדת עם הכתר ונראה שזה יכול להיות תסרוקת פומפדור או חלק צדדי.

ואז הפתעה, הצדדים מגולחים עד לפסגה למראה מגניב שעוצב בקלות לפסגה בהשראת מוהוק. תספורת זו יכולה להיות מעוצבת גם למסרק מעל דהייה או פאר.

פו הוק + בורי

בוק פו הוקמומחי שיער מר

נץ הדגנים הזה הוא חתך טרנדי כרגע ואנחנו כאן בשביל המראה המסיבה-בחזית, המסיבה-מאחור. דהיית מקדש יוצרת את צורת המוהוק הרחבה המשופרת על ידי סגנון קוצני. הגב ממשיך ללכת וזה רק ישתפר כאשר ימשיך לגדול.

הוק מתולתל

ג’סיקה לין

תקרא לזה פרואהוק אם אתה אוהב אבל שיער מתולתל מביא נפח ומרקם משלו למראה. ככל שהשיער מתולתל יותר, כך המוהוק גבוה יותר.

התלתלים האלה הם סלסול, עד כדי כך מדהים הנץ המתולתל המתולתל. השוליים המתולתלים נראים נהדר או מגבירים אותו עם קצת גובה מפומדה.

תספורות מגניבות לבני נוער

תספורות מגניבות לבני נוערקרלין קאטס

זו תסרוקת לכל הגילאים. גרסה זו מדגימה גם כיצד פועל הנץ המזויף לכל סוגי השיער. המרקם הדוקרני מסייע לשיער דק להיראות סמיך יותר.

פאקס הוק לבנים

דייסי פלורססלון עצירת שריקותרון קרינגטוןרון קרינגטון

אם כבר מדברים על כל הגילאים, הנץ המזויף הוא גם תספורת פופולרית לבנים. החיתוך יכול להיות בעל צדדים וגב קצרים לגידול הארוך ביותר בתקופה או בצורת מוהוק. מלמעלה, ספייק שיער לקו אנכי, השאר אותו מתולתל, בחר בחיתוך תחתון, או לך על המראה המבולגן המודרני. הכל חמוד. וקריר.

שיער לא צריך להיות מעוצב כל יום אבל בהחלט יכול להיות. המראה קל מספיק לילד לעיצוב, אז קח מוצר זול ותן להם להיות יצירתיים.

התסרוקות הטובות ביותר לשיער עבה

קרלין קאטס

הנץ המזויף הוא גם בחירה מצוינת לבחורים עם שיער עבה יותר. זוהי גם תסרוקת פופולרית לגברים אסיאתיים מכיוון שהיא עובדת עם שיער גס ומחמיאה לפנים רחבות. לגרסה מגניבה זו יש גזרה בהשראת מוהוק ונפח מאט מגניב. נסה את אחד המוצרים האלה לשיער קוצני כדי לנסות את המראה.

התסרוקות הטובות ביותר לשיער עבה

התסרוקות הטובות ביותר לגברים - Faux Hawkסטודיו שיער Divine Hue

זו בהחלט אחת התסרוקות הטובות ביותר לגברים. זה נראה נהדר וקל לעיצוב. התספורת הזו היא הארוכה ביותר במרכז הראש כדי לעזור ליצור את צורת המוהוק השיא ביותר. זה החיוך של גבר שנראה טוב ויודע את זה.

אם אף אחד מ -15 סגנונות הפוקהוק לעיל אינו בשבילך, זה בסדר. בדוק את הפומפדור והפומפ דהוי. במקום לסדר שיער למעלה, השיער מעוצב למעלה ובחזרה. המראה מחמיא וקל לעיצוב אך עם פרופיל עגול ותחושה רטרו יותר.

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.